YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Konuşmacılar şaştı kaldı
Konuşmacılar şaştı kaldı
12 Mart 2010 18:17
Belediye personelinin hasta hakları konusunda bilgilendirilmesi için düzenlenen toplantıya katılan konuşmacılar şaştı kaldı.

Kırklareli'nde belediye personelinin hasta hakları konusunda bilgilendirilmesi için düzenlenen toplantıya 4 kişi konuşmacı, 3 kişi dinleyici olarak katıldı.

Alınan bilgiye göre, Kırklareli Devlet Hastanesi Hasta Hakları Birimi, Halk Eğitim Merkezi Salonu'nda Kırklareli Belediyesi personeline yönelik olarak hasta hakları konusunda bilgilendirme toplantısı düzenledi.

Hasta Hakları İl Temsilcisi Dr. Mustafa Kemal Öztürk, Devlet Hastanesi B Blok Hasta Hakları Sorumlusu hemşire Hülya Erdoğan, hemşire Gürsu Öztürk ve stajyer hemşire Çiğdem Öztürk'ün konuşmacı olarak katıldığı toplantıyı 3 belediye personeli takip etti.

Toplantıda, genel sorumluluklar, sosyal güvenlik durumu, hastane kurallarına uyma, hizmetten genel olarak faydalanma, bilgilendirme ve bilgi isteme, sağlık kuruluşunu ve personelini seçme ve değiştirme, güvenlik, ziyaret ve refakatçi bulundurma gibi konularda bilgi verildi. AA
 

YEREL Kategorisindeki Diğer Haberler