YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Komutan o sözleri duyunca çileden çıktı: 30 gündür dağlardayım
Yüksekova 3’üncü Piyade Tümen Komutanı Tümgeneral Metin Tokel, Ahmet Budak'ın cenazesinde gelen eleştirilere böyle cevap verdi.
Komutan o sözleri duyunca çileden çıktı: 30 gündür dağlardayım
15 Eylül 2016 / 18:29 Güncelleme: 15 Eylül 2016 / 19:11

Hakkari’nin Şemdinli İlçesi’nde dün bayram ziyareti dönüşü, oğlunun gözleri önünde PKK’lı teröristler tarafından öldürülen Ak Partili siyasetçi Ahmet Budak, bugün ilçe merkezinde toprağa verildi. 

O SÖZLERİ DUYUNCA TEPKİ GÖSTERDİ

Cenaze töreninde, eski Derecik Belediye Başkanı Kasım Demir, bölgede yeterli güvenlik önlemi alınmadığını ileri sürünce Yüksekova 3’üncü Piyade Tümen Komutanı Tümgeneral Metin Tokel müdahale etti. Devlete laf söylemeye kimsenin hakkı olmadığını belirten Tümgeneral Tokel, ’Kasım Dinle’ diyerek şöyle devam etti: 

"30 GÜNDÜR DAĞLARDAYIM"

"2012 yılında, sözümü tuttum mu? Gene bu topraklara ayak bastık mı? Gene terör örgütünü yerin dibine sokmuyor muyuz? Bugün cenazeye hürmet edeceksin. Ben 30 gün dağlardayım. Ben terör örgütüyle mücadele ediyorum. Burada devlete laf söylemeye senin hakkın olamaz. Biz buraya gönül bağıyla geldik. Şemdinli Hakkari’de terör örgütünü yerle bir etmeye geldik."

Derecik eski Belde Belediye Başkanı Kasım Demir ise "Ama Sayın Paşam kimse yok burada, kimse yok" diye konuştu.

HERKES KENDİNİ VATANSEVER SANIYOR-3
 // ARSLAN
Hainleri tartıştığımız konular farklıdır fetoş hdp haindir çok hain var ...

Bu haberde hain yoktur sistemdeki hatalar vardır yorum yapanlarda hain aramaktan vazgeçsin paranoya ile yaşamayın akıl ve bilgi ile yaşayın......
16 Eylül 2016 Cuma 13:40
HERKES KENDİNİ VATANSEVER SANIYOR-2
 // ARSLAN
İlahiyatçı örneği açıklamaya yetmiştir yani engelleri insan kendi yapar hep denir ya Allah zulüm etmez kul kendine zulüm eder işte bu yüzden hata yapıyoruz önce kendimize engel koymayı bırakmak lazım o hain bu hain demeyin hain bile söylediği şeyi bir doğruya oturtmadan söylemez amacı farklı olsa bile biz burada haini değil hatayı ve doğruyu tartışıyoruz......
16 Eylül 2016 Cuma 13:26
HERKES KENDİNİ VATANSEVER SANIYOR
 // ARSLAN
Vatanseverlik nedir diye sorsak herkes ayrı telden çalar....

Burada eleştiri yapılan sistemin eksikleri ve hatalarıdır olaya ideolojik bakan kesim bunu hainlik ile yorumlar çünkü ya bizdendir yada değildir anlayışı kendi bilincinde oluşturduğu bir engeldir.. eksenimiz bir parti yada asker olmamalıdır.
İlahiyatçılar bilim konuşmaz korkar çekinir çünkü bilinç ile hareket etmez bilincine engel koyar...
oysa islamın herşeye cevabı var ama ilahiyatçının yoktur islama engeli ilahiyatçı koyar....
16 Eylül 2016 Cuma 13:15
YEREL Kategorisindeki Diğer Haberler