YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Kokmasın diye vantilatör açmış
Kokmasın diye vantilatör açmış
23 Ağustos 2010 16:35
Öldürdüğü kadının cesedi kokmasın diye cesedin üztünü örtüp vantilatör açmış

Bahçelievler'de bir apartmanın bodrum katında, boğazı kesilerek öldürülmüş halde kadın cesedi bulundu. Üzeri bez ile örtülen cesedin başında çalışır vaziyette bir  vantilatör olduğu öğrenildi. Cinayetin kadının iki aydır birlikte yaşadığı arkadaşı tarafından işlenmiş olabileceği üzerinde duruluyor.
      

Olay Çobançeşme Mahallesi Mimar Sinan Sokak'ta 15 numaralı apartmanın bodrum katında bulunan dairede medyadan geldi. İddialara göre 44 yaşında Gülbeyaz Aslan isimli kadının kızı annesinden haber alamayınca eve geldi. Bir süre kapının zilini çalan kadın içeriden ses gelmeyince durumu polise bildirdi.
       

Olay yerine gelen polis ekipleri çilingir yardımı ile kapıyı açtı. İçeri giren polisler Gülbeyaz Aslan'ın yerde cansız bedeni ile karşılaştı. Olay yerinde inceleme yapan polis ekipleri talihsiz kadının boğazının kesilerek öldürüldüğünü tespit etti. Cinayet zanlısının bu süre içinde öldürülen kadının cesedi kokmasın diye üzerini örttüğü ve vantilatörü açtığı ileri sürüldü. Annesinin korkunç şekilde öldürüldüğünü gören kadın ise olay yerinde gözyaşlarına hakim olamadı. CHA
 

YEREL Kategorisindeki Diğer Haberler