YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Kocası tarafından 8 yerinden bıçaklanarak öldürüldü
Kocası tarafından 8 yerinden bıçaklanarak öldürüldü
11 Nisan 2016 16:24
Gaziantep'de, 3 çocuk annesi Filiz Coşkun, hakkında uzaklaştırma kararı bulunan eşi tarafından 8 yerinden bıçaklanarak öldürüldü.

Edinilen bilgiye göre, olay Karacaoğlan Mahallasi'nde meydana geldi. Eşine şiddet uyguladığı için hakkında uzaklaştırma kararı bulunan F.C (40) 3 çocuk annesi eşi ile konuşmak için bir araya geldi. Eşinin evinde gerçekleşen konuşma sırasında öfkelenen koca F.C., mutfaktan aldığı ekmek bıçağı ile hayat arkadaşını bıçakladı.

Tartışmayı duyan komşuları tarafından kanlar içinde bulunan Filiz Coşkun, 112 Acil Servis ekiplerinin ilk müdahalesinin ardından Şehitkamil Devlet Hastanesi'ne kaldırıldı. Coşkun, yapılan bütün müdahalelere rağmen akşam saatlerinde hayatını kaybetti.

Vücudunun değişik yerlerinden aldığı bıçak darbesi sonrası hayatını kaybeden Coşkun'un cansız bedeni Adli Tıp Kurumu Morgu'na kaldırıldı. Polis, olay sonrasında firar eden F. C. nin yakalanması için operasyon başlattı.


İHA

fail
 // adem kul
bence bu tarz cinayetlerin sebebi gaziantep belediye başkanı fatma şahinin bakanken çıkardığı bu evden uzaklaştırma cezasıdır. aile kurumunu düzeltmeye çalışan arupa birliği ülkelerinin dahi kabul etmediği ve yalnız 3. dünya ülkelerinde uygulanan bu kanunu bu eski bakan şimdiki belediye başkanı getirmiştir. ne için getirdi kadınları korumak için. peki ne oldu? kadın öldü. yağmurdan kaçarken doluya tutulmak...katil kim: kocası. sebep kim: kocanın evinden uzaklaştırılması. es sebebü kel fail....
11 Nisan 2016 Pazartesi 20:50
YEREL Kategorisindeki Diğer Haberler