YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Kızının yanında canına kıydı
Kızının yanında canına kıydı
08 Kasım 2010 20:12
Polis eşi iki yaşındaki çocuğunun yanında hayatına son verdi

Erzurum'da polis eşi polis lojmanlarında ikamet ettikleri dairede iki yaşındaki kız çocuğunun yanında bulunduğu sırada eşine ait beylik tabanca ile intihar etti.  

Hasan-i Basri Polis Lojmanlarında meydana gelen olayda, silah sesi ve çocuk ağlaması sesini duyan lojman sakinleri durumu polise bildirdi. Bunun üzerine lojmanlara gelen ekipler silah sesinin 6. kattan geldiğini öğrendiler.

Kapıyı çalan polisler kapının açılmaması ve sadece çocuk ağlama sesini duymaları üzerine durumu dairede ikamet eden Kaçakçılık ve Organize Suçlarla Mücadele (KOM) Şubesinde görevli polis memuru Z. B'ye haber verdiler. Kısa süre sonra olay yerine gelen ikamet sahibi polis memuru Z. B., ile birlikte resmi ekipler içeri girdi. Eşinin tabanca ile hayatına son verdiğini gören polis memuru Z. B., şok yaşarken olaya tanık olan iki yaşındaki küçük kız çocuğu ise sivil polis ekipleri tarafından evden dışarı çıkarıldı. 
 

Savcı ve olay yeri inceleme ekiplerinin çalışması sonrasında polis eşi 25 yaşındaki S. B'nin cesedi otopsi yapılmak üzere Aziziye Araştırma Hastanesi morguna kaldırıldı. Olayla ilgili tahkikat devam ediyor. 
 

Öte yandan Erzurum Emniyet Müdürü İbrahim Çelik'te olay yerinde incelemede bulunarak KOM şubede görevli polislere baş sağlığında bulundu. İHA
 

YEREL Kategorisindeki Diğer Haberler