YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Kızını boğup ölmek istedi
Kızını boğup ölmek istedi
06 Nisan 2010 17:48
İşten çıkarılan şahıs eşiylede sorunlar yaşayınca kızın boğara öldürdü, kendi de intihara teşebbüs etti

İzmir'de 7 yaşındaki kızını öldürdükten sonra kendisini bıçakla yaralayan kişinin, çalıştığı temizlik firmasından çıkarıldığı ve eşi ile sorunları bulunduğu için kızıyla birlikte otelde kaldığı öğrenildi.

Kahramanlar semtinde kaldığı otelin odasında kızını öldürdükten sonra intihara teşebbüs eden U.T.A'nın, polisi kendisi arayarak olayı bildirdiği ortaya çıktı.

Otele gelen polis ekibinin, odada, U.T.A'yı karnından yaralanmış, 7 yaşındaki kızı Sedanur'u da yatakta hareketsiz yatarken bulduğu öğrenildi. Ambulansta görevli doktorun, Sedanur A'nın elle boğularak öldürüldüğünü belirlediği bildirildi.

Hastaneye kaldırılan U.T.A'nın polise verdiği ilk ifadede, çalıştığı temizlik firmasından bir süre önce çıkarıldığını, iş bulamadığını ve eşiyle sorunları olduğu için 7 yaşındaki kızı Sedanur'u alarak 2 gün önce otele yerleştiğini, kızını kendisinin boğduğunu söylediği bildirildi.

Yenişehir Eğitim ve Araştırma Hastanesinde tedavisi süren U.T.A'nın sağlık durumunun iyi olduğu, soruşturmanın sürdüğü öğrenildi.

Kahramanlar semtinde bir otel odasında 7 yaşındaki kızı Sedanur'u eliyle boğarak öldürdükten sonra karnına bıçak saplayıp intihara teşebbüs eden U.T.A, Yenişehir Eğitim ve Araştırma Hastanesine kaldırılmıştı. AA

YEREL Kategorisindeki Diğer Haberler