YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Kızılırmak genç kadını vermedi
Kızılırmak genç kadını vermedi
20 Nisan 2010 16:20
Cep telefonunu almaya çalışırken suya düşen kadını bulma çalışmalarından malesef bir sonuç alınamadı

Kırıkkale'nin Bahşılı ilçesinde eşi ve çocuğuyla piknik yaparken Kızılırmak Nehri'ne düşen Döndü Çetin'in bulunması için başlatılan çalışmalardan sonuç alınamadı.

Bahşılı ve Yahşihan ilçeleri arasındaki tüm bölgelerde ekiplerce sürdürülen çalışmalarda, Çetin'e ait herhangi bir bulguya rastlanmadı.

Kırıkkale Valiliği Afet ve Acil Durum Müdürlüğü Müdürü Sedat Günay, olayın üzerinden yaklaşık 10 gün geçtiğini anımsatarak, geçen sürede arama çalışmalarında her hangi bir sonuç alamadıklarını bildirdi.

Ankara'dan gelen ekiplerin hafta sonu itibarı ile Kırıkkale'den ayrıldığını belirten Günay, şunları kaydetti:

''Tüm imkanlarımızı seferber etmemize rağmen bir bulguya rastlayamadık, Ankara'dan gelen ekiplerin de desteği ile bölge hem yüzeysel hem de dalınarak tarandı. Biz yasal olarak 3 gün dalma yetkimiz olmasına rağmen hemen her gün daldık. Şimdilerde ise dalma gereken yer kalmadığı için arada gelerek nehir yatağında yüzeysel tarama yapıyoruz.''


OLAY


Kırıkkale Belediyesi Halk Ekmek Fabrikasında çalışan Kılıç Çetin (33), 11 Nisan Pazar günü kızı Melike (11) ve eşi Döndü Çetin (31) ile Bahşılı ilçesindeki Celal Bayar Parkı'na pikniğe gitmişti. Kızılırmak Nehri kenarında geziye çıkan genç kadın, kızının suya düşürdüğü cep telefonunu almaya çalışmış, bu sırada düştüğü nehirde kaybolmuştu. AA

YEREL Kategorisindeki Diğer Haberler