YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Kızı ve torunu tarafından öldürüldü
Kızı ve torunu tarafından öldürüldü
01 Ekim 2010 19:39
Diyarbakır'da tüyler ürperten bir cinayetin işlendiği ortaya çıktı.

İki gün önce Sur ilçesinde ölü bulunan Lamia S.'nin kızı ve torunu tarafından keser ve bıçakla vahşice öldürüldüğü ortaya çıktı. Anne Lamia S.'nin vücudunda 31 bıçak ve keser kesiği tespit edildi.
       

Sur ilçesinde çarşamba günü bir kadının evde ölü bulunduğu haberi üzerine olay yerine giden Diyarbakır Emniyet Müdürlüğü Cinayet Büro Amirliği ekipleri, çalışma yaptı. Lamia S.'nin cinayet sonucu hayatını kaybettiğini belirleyen polis titiz bir çalışma yürüttü. Olay Yeri İnceleme Şube Müdürlüğü, Lamia S.'nin keser ve bıçak kullanılarak vücudunun 31 ayrı yerinde kesi oluşturmak suretiyle öldürüldüğünü belirledi. Polis, Lamia S.'nin öldürüldükten sonra yerinin değiştirildiğini, kan izlerinin yıkandığını ortaya çıkardı. Cinayette kullanılan keser ve bıçağı evde bulan polis, cinayetin kimler tarafından işlendiğini belirlemek için çalışma yürüttü.
       

Polis, yaptığı titiz çalışmada cinayetin, Lamia S.'nin 15 yaşındaki kızı ile 19 yaşındaki torunu tarafından işlendiğini ortaya çıkardı. Şüphelilerden biri annesini, diğeri ise anneannesini öldürmekten çıkarıldıkları mahkemece tutuklanarak cezaevine gönderildi. CHA 
 

YEREL Kategorisindeki Diğer Haberler