YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Kız kardeşlerden dehşet verici itiraf!
İzmir'de Bayraklı Polis Karakolu'na gelen ve ellerinde tabanca olan iki kız kardeş, "Bir kişiyi öldürdük" itirafında bulundular.
Kız kardeşlerden dehşet verici itiraf!
06 Mart 2015 / 00:13 Güncelleme: 06 Mart 2015 / 02:42

İzmir'in Bayraklı İlçesinde iki genç kız Bayraklı Karakolu'na ellerinde bir tabancayla giderek, "Bir kişiyi öldürdük" dedi. İki kızın belirttiği adrese giden polis bir erkeğin cesedini buldu. Olayla ilgili soruşturma başlatıldı.

İki kız kardeş adam öldürdüklerini itiraf etti

İzmir'de Bayraklı Polis Merkezi Amirliği'ne ellerinde tabancayla giden ve birinin yaşının 18'den küçük olduğu belirtilen iki genç kızın, öldürdüklerini itiraf ettiği kişinin kimliği belli oldu. Ayrıca iki kızın kardeş olduğu da anlaşıldı.

Evden ayrılmak isteyince kavga çıktı

Emniyet yetkililerinden edinilen ilk bilgilere göre tabancayla öldürülen kişinin Ferit D. olduğu tespit edildi. İsimleri açıklanmayan zanlı iki genç kızın, yaklaşık üç aydır bu kişinin evinde kaldığı, ayrılmak isteyince Ferit D.'nin izin vermemesi üzerine tartışma çıktığı, bu sırada ortada duran tabancayı alan kızların, Ferit D.'ye ateş ederek öldürdüğü iddia edildi. Cinayetin, Bayraklı Sevgi Yolu yakınlarında bulunan bir apartmanın ikinci katındaki evde meydana geldiği belirtildi.

 

DHA

YEREL Kategorisindeki Diğer Haberler