YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Kırıkkale’de eroin operasyonu
Kırıkkale’de eroin operasyonu
21 Mayıs 2015 23:13
Kırıkkale'de istihbarat üzerine durdurulan 2 araçta dedektör köpekle yapılan aramada 32 kilo eroin ele geçirilirken, olayla ilgili 5 kişi gözaltına alındı.

Öncü otomobil ile hafif ticari araçta ikisi bayan olmak üzere toplam 5 kişi göz altına alındı. Kırıkkale Emniyet Müdürlüğüne bağlı Kaçakçılık ve Organize Suçlarla Mücadele ekipleri bir istihbaratı değerlendirerek Samsun-Kırıkkale karayolun da yaptıkları kontroller sırasında öncü otomobil ve hafif ticari araç da Narkotik köpeği Leydi’nin aramaları sonrasın da 32 kilo eroin ele geçirildi.

Edinilen bilgilere göre Van’dan İstanbul’a Aileleri ile gitmekte olan otomobil ile arkasında seyir eden hafif ticari araç Kırıkkale’nin çevre yolunda durdurulması sonucunda narkotik köpeği Leydi’nin aramaları sonrasında hafif ticari aracın gizli bölmelerinde 32 kilo eroin ele geçirildi. Otomobil ve Araçta bulunan M.E.B (29), A.B (65), M.C.B (25), bayanlar ise Ö.B (20) ve B.B (63), Kırıkkale Kaçakçılık ve Organize Suçlarla Mücadele ekipleri tarafından göz altına alınarak haklarında soruşturma başlatıldı.

 

DHA

YEREL Kategorisindeki Diğer Haberler