YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Kilis Emniyeti'nde saldırı
DHA'nın haberine göre Kilis Koruma Şube Müdürü Emniyet Müdür Yardımcısını ayağından vurdu
Kilis Emniyeti'nde saldırı
02 Şubat 2010 / 16:24 Güncelleme: 02 Şubat 2010 / 18:05

Kilis Emniyet Müdürlüğünde, emniyet müdür yardımcısı ile koruma şube müdürü arasında çıkan tartışmada, emniyet müdür yardımcısı tabancayla yaralandı.
 

Kilis Emniyet Müdür Yardımcısı Alper G. ile odasına gelen Koruma Şube Müdürü Serdar D. arasında henüz belirlenemeyen nedenle tartışma çıktı.
 

Tartışmanın kavgaya dönüşmesi üzerine Serdar D, beylik silahıyla Alper G'ye 3 el ateş etti. Sağ bacağından 2, sol bacağından ise bir yara alan Alper G, Emniyet Müdürlüğüne çağrılan ambulansla Kilis Devlet Hastanesine kaldırıldı.
 

Alper G, ilk müdahalenin ardından Gaziantep Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesine sevk edildi. Olaydan sonra gözaltına alınan Serdar D'nin sorgulaması sürüyor.
 

Kilis Emniyet Müdürü Kadir Esir, yaptığı açıklamada, Emniyet Müdür yardımcısı ile şube müdürü arasında çıkan tartışma sonunda emniyet müdür yardımcısının yaralandığını belirtti.
 

Esir, ''Olay son derece üzücüdür. Olayla ilgili gerekli tahkikat başlatılmıştır. Konu ile ilgili olarak cumhuriyet başsavcılığına gerekli bilgiler verilmiştir. Soruşturma devam ediyor. Şube müdürü  gözaltında'' dedi. aa

YEREL Kategorisindeki Diğer Haberler