YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
KESK, PKK'ya sahip çıktı: Operasyonları böyle eleştidi
KPDK toplantısında PKK'ya yapılan operasyonları eleştiren KESK temsilcileri basının protestosuyla karşı karşıya kaldı. Terör örgütü PKK'ya karşı tavır alamayan KESK temsilcileri sıkışınca masadan kaçtı.
KESK, PKK'ya sahip çıktı: Operasyonları böyle eleştidi
24 Mart 2016 / 20:18 Güncelleme: 24 Mart 2016 / 20:37

Toplantıda yaptığı açıklamalarla PKK terör örgütüne yapılan operasyonları eleştiren KESK basın mensupları tarafından protesto edildi. PKK'ya yakınlığı ile bilinen KESK sessiz protesto karşısında şoke oldu. 

PKK'YA OPERASYONLARI ELEŞTİRDİ

KESK temsilcileri PKK'ya ve terör örgütlerine söz söylemekten çekindi. KESK Genel Sekreteri de PKK'ya yönelik operasyonları eleştirdi.

"VERGİLER İLE MAAŞ ALANLAR ÇUKUR KAZAMAZ"

KESK Genel sekreteri terör genelgesini gündeme getirince kapalı toplantıda Bakan Soylu; "Vergiler ile maaş alanlar çukur kazamaz, illegal işler yapamaz. Buna izin de veremeyiz" cevabı verdi.

KESK'E BİR TEPKİ DE MEMUR-SEN'DEN

KESK Genel Sekreterine bir tepki de Memur-Sen yönetiminden geldi. Memur-Sen heyeti, "Ambulanslar vuruldu, okullar yakıldı, memurlar öldürüldü. KESK neden kınayamadı?" dedi.

BİR TEPKİ DE BÜROKRATLARDAN GELDİ

Kamu Görevlilerinin talepleri yerine KESK Genel sekreterinin sürekli olarak Hendek siyaseti yapmasına bir tepki de toplantıdaki bürokratlardan geldi. Bir bürokrat, "Çukur kazmayın, sorunlara çözüm üretin" dedi.

KESK Genel Sekreti kamu görevlilerini ilgilendiren toplantıyı provoke etmeye devam edince, masada bulunan Memur-Sen Genel Başkanı Ali Yalçın, "Bir çok uluslararası sendika bile terörü kınadı, Ankara ve İstanbul saldırısını lanetledi. Ama KESK olarak sesinizi çıkartmadınız. Çok yazık. Emek örgütlerine zarar veriyorsunuz. Tavrınız masaya yakışmıyor. "Sorunlarımıza çözüm arıyoruz, siz terör propagandası yapıyorsunuz" dedi.Bu sözler üzerine cevap veremeyen KESK heyeti toplantıyı terk etti.

HABER 7

 

 

 

Bunlar devletten beslenen pkk
 // Muammer Bekaroğlu
kesk dediğin kurum bence devlettrn beslenen vatan hainleri ülkeyi kendilerinin emrinde sanıyorlar,aslında onlarada kimsenin itibar ettiğide yok bunlar bence hainler...
24 Mart 2016 Perşembe 23:04
YEREL Kategorisindeki Diğer Haberler