YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Kendisine küfür eden kocasını böyle bıçakladı!
Kendisine küfür eden kocasını böyle bıçakladı!
18 Ağustos 2013 11:01
Osmaniye’nin Kadirli ilçesinde bir kadın, kendisine küfür ettiğini ileri sürdüğü dini nikahlı kocasını bıçakla yaraladı.

Edinilen bilgiye göre, olay Dere Mahallesi Coşkunlar Caddesi üzerinde meydana geldi.

İddiaya göre, aralarındaki bir tartışmadan dolayı dini nikahlı kocası Ayhan D. ile bir süredir ayrı yaşayan Şirin S,  olay günü sokakta karşılaştı. Ayhan D., çocukları K.S. (15) ve F.S. (11) ile eve doğru yürüyen Şirin S. ile konuşmak istediğini söyledi. Ancak Şirin S. bu isteği kabul etmedi. Bunun üzerine ikili arasında tartışma çıktı. Tartışmanın büyümesi üzerine Şirin S. kendisine küfür ettiğini ileri sürdüğü Ayhan D.'yi yanında taşıdığı bıçakla iki çocuğunun gözü önünde bacağından bıçakladı.

Üvey babaları gözleri önünde bıçaklanan çocuklar ise olayın ardından annelerini tutarak sakinleştirmeye çalıştı. Bütün bu anlar ise güvenlik kameralarına yansıdı. Bacağından bıçaklanan Ayhan D. olay yerine çağrılan ambulans ile Kadirli Devlet Hastanesine kaldırılarak tedavi altına alındı. Polis olay yerinde olayda kullandığı bıçak ile birlikte Şirin S. yi gözaltına aldı. Olay ile ilgili soruşturma sürüyor.

İHA

KEDİ TIRMALAMASI
 // PSİKOANALİST
Adamın günahını almayım ama, adamda tipik bir şarapcı ve kumarcı tipi var. Ses çıkarmadığına göre, bilezikleri ham etmiş. E tabi bu bir varsayım. Ha bu arada Pisikoanalist olmak için, sizio o ezberci ve montajcı üniversitenizden mezun olmak zorunda değilim. Bu ünvanı ben kendime verdim, ne olmuş!?...
18 Ağustos 2013 Pazar 22:54
YEREL Kategorisindeki Diğer Haberler