YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Kaza yaptı, İstiklal Marşı okudu!
Kaza yaptı, İstiklal Marşı okudu!
17 Kasım 2013 08:24
Ankara'da kontrolünü kaybedip park halindeki bir otomobile çarpan bir sürücü, ambulansa bindirilirken İstiklal Marşı okudu.

Kaza gece saatlerinde Çankaya Kocatepe Mahallesi'nde meydana geldi. Kocatepe Cami'nin yanındaki köprü altına 26 RH 263 plakalı otomobiliyle hızla giren bir kişi, direksiyon hakimiyetini kaybedip, park halinde bulunan 06 EUM 51 plakalı otomobile arkadan çarptı. Kaza sonucu 26 RH 263 plakalı otomobilin sürücüsü yaralanırken, park halindeki otomobil, köprü kolonuna çarptı.

Kazayı gören vatandaşlar, polis ve sağlık ekiplerine haber verdi. İhbar sonucu olay yerine gelen sağlık ekipleri yaralı sürücüye ilk müdahaleyi olay yerinde yaptı. Sağlık ekiplerinin müdahalesi sırasında “Ben Atatürk çocuğuyum”, “Ben Cumhuriyet çocuğuyum” diye bağıran yaralı sürücü, ambulansa bindirilirken İstiklal Marşı okudu. Sürücü, sağlık görevlileri tarafından Numune Hastanesi’ne kaldırıldı.

Olayda başka yaralı bulunmazken, kaza geçiren 2 otomobilde maddi hasar oluştu. Kontrolünü kaybedip kazaya neden olan sürücünün otomobilindeki kırık bira şişesi dikkat çekti. Polis olayla ilgili inceleme başlattı.

İHA

ANAFİLAKTİK KEMALİST ŞOK
 // DÜNYANIN EN DOÇENT ADAMI
Bu hastalık toplumun yüzde 25 lik kesimini etkilerken, bazı hastalarda, geçici hafıza kaybı, yüzde 3 lük kısmında ise kronikleşme ve süreğenleşme tehlikesi vardır. En belirgin belirtileri, alkole aşırı bağımlılık, asabilik, küfürlü konuşma, şiddete meyil, ve kendini üstün ırk sanmadır. Elektro şok ile geri dönüşüm mümkündür. Unutmayın, hastalık yoktur, hasta vardır....
17 Kasım 2013 Pazar 12:48
YEREL Kategorisindeki Diğer Haberler