YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Kayseri'deki trafik kazalarında 18 kişi yaralandı
Kayseri'deki trafik kazalarında 18 kişi yaralandı
23 Haziran 2014 12:06
Kayseri'de meydana gelen 4 ayrı trafik kazasında 18 kişi yaralandı.

Edinilen bilgiye göre, Bünyan ilçesine bağlı Köprübaşı mahallesinde meydana gelen trafik kazasında B.G.'nin kullandığı otomobilin direksiyon hakimiyetini kaybederek takla attığı öğrenildi. Meydana gelen trafik kazasında araç sürücüsü ile birlikte M.G., M.G., N.G. ve G.G.'nin yaralandığı yaralıların hastanede tedavi altına alındığı bildirildi.

Melikgazi ilçesine bağlı Sarımsaklı Mahallesi'nde meydana gelen trafik kazasında ise M.İ.'nin kullandığı otomobilin lastiğinin patlaması nedeniyle direksiyon hakimiyetini kaybettiği ve refüje çarptığı öğrenildi. Kazada M.İ. ile birlikte, otomobilde bulunan Ş.İ., İ.İ., B.Ç. ve E.Ç.'nin yaralandığı, yaralıların Erciyes Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi'nde tedavi altına alındığı kaydedildi.

Develi ilçesine bağlı Soysallı Mahallesi'nde meydana gelen bir diğer kazada ise M.T.'nin kullandığı otomobilin, S.T.'nin yönetimindeki traktöre bağlı bulunan balya makinesine çarptığı öğrenildi. Meydana gelen kazada, otomobilde yolcu olarak bulunan A.Ç., B.B. ve M.Z.'nin yaralandığı ve Develi Devlet Hastanesi'nde tedavi altına alındığı bildirildi.

Develi ilçesine bağlı İncesu Mahallesi'ndeki diğer kazada ise, D.Ö.'nün kullandığı otomobilin direksiyon hakimiyetini kaybederek yoldan çıktığı öğrenildi. meydana gelen kazada D.Ö. ile birlikte S.Ö., Y.Ö., İ.Ö. ve R.Ö.'nün yaralandığı kaydedildi.
Yetkililer, meydana gelen kazalar ile ilgili olarak soruşturmanın başlatıldığını bildirdi.

YEREL Kategorisindeki Diğer Haberler