YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Kaybolan kardeşini her yerde arıyor
Kaybolan kardeşini her yerde arıyor
12 Temmuz 2015 20:04
Kocasından ayrılan kardeşi Gönül'den boşandığı günden bu yana haber alamadığını söyleyen Hatice Bolat, her yerde kardeşini arıyor.

SAKARYA'nın Akyazı İlçesi'nde yaşayan Hatice Bolat, 2 yıl önce ortadan kaybolan kız kardeşi 33 yaşındaki Gönül Çakıroğlu'nu arıyor. Kardeşinden haber alamayan Bolat, "Kardeşimin başına kötü bir şey gelmesinden korkuyorum" dedi.

Akyazı İlçesi'nde yaşayan ve 2'si erkek 7 kardeşten 5'incisi olan Gönül Çakıroğlu, 2000 yılında Mustafa Uğur ile evlenerek İstanbul'a taşındı. Yaşları 4 ile 13 arasında değişen 3 çocukları olan çift 2013 yılında şiddetli geçimsizlik nedeniyle boşandı. Kardeşi Gönül'den boşandığı günden bu yana haber alamadığını söyleyen Hatice Bolat "Kardeşimin bulunmasını istiyorum. Her ne şekilde olursa olsun gören ya da duyanların polisi aramasını ve kardeşimin bulunmasına yardım etmelerini istiyorum" dedi.

Şiddetten boşanacaktı

Kardeşinin eşinden şiddet gördüğü ve ihanete uğradığı için boşandığını ileri süren Hatice Bolat "Boşanma olayından sonra eski eşi başka bir kadınla evlendi ve şimdi çocuklarda o kadının yanında kalıyor. Kardeşimden 2 yıldır haber alamıyoruz. En son İstanbul'da olduğunu öğrendik. Mafyanın eline düşmüş ve dilendiriliyor diye öğrendik ancak kendisine hiç bir şekilde ulaşamadık. Görenlerin insaniyet namına polise bildirmesini istiyoruz" diye konuştu.

YEREL Kategorisindeki Diğer Haberler