YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Kavgayı ayırırken canından oldu
Kavgayı ayırırken canından oldu
26 Mayıs 2015 23:57
Adana'da evinde köpek ve güvercin besleyen şahıs komşularıyla kavga etti. Aynı sokakta bakkal dükkanı işleten Mehmet Kurt ise Hüsmen S. ilee komşularının arkasına girerek kavgayı ayırdı. Kavgayı ayırmak isteyen bakkal Mehmet Kurt, Hüsmen S. tarafından

Olay, Yüreğir ilçesi Sarıçam Mahallesi 2432. Sokak’ta meydana geldi. İddiaya göre, Hüsmen S.’nin (35) evinde beslediği köpek ve güvercinlerden rahatsız olan komşuları belediyeye şikayet etti. Köpek ve güvercinlere el koyan belediye görevlileri, Hüsmen S.’ye de idari para cezası yazdı.

Bunun üzerine Hüsmen S. ile yakınları kendilerini şikayet eden komşularıyla kavga etti. Aynı sokakta bakkal dükkanı işleten Mehmet Kurt ise Hüsmen S. ve komşularının arkasına girerek kavgayı ayırdı. Ancak komşuları tarafından darp edilen Hüsmen S., bir süre sonra evden aldığı pompalı tüfekle geri döndü. Hüsmen S., kavga ettiği komşularını bulamadı.

Bunun üzerine bakkala gelen Hüsmen S., Mehmet Kurt’u dükkanında vurdu. Başına ve vücudunun değişik yerlerinden yaralanan Kurt, kaldırıldığı Numune eğitim ve Araştırma Hastanesi’nde hayatını kaybetti. Hüsmen S. ise olay yerinden kaçtığı sırada sivil ekipler tarafından yakalandı. Olayla ilgili soruşturma sürüyor.

YEREL Kategorisindeki Diğer Haberler