YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Kavgayı ayırayım derken...
Bursa'da sokak ortasında kavga eden karı kocayı uyaran kahehane işletmecisi sırtından bıçaklandı. Şahsın sırtındaki bıçakla kendisini vuran zanlıyı araması güvenlik kameralarına saniye saniye yansıdı.
Kavgayı ayırayım derken...
17 Aralık 2009 / 18:30 Güncelleme: 17 Aralık 2009 / 18:30

Olay dün akşam 16.45 sıralarında Küçükbalıklı Mahallesi Şanlı Caddesi üzerinde meydana geldi. Kahve işleten Hasan Duru, yolda yürürken kavga eden Ali Tonka ve eşini görünce "Sokak ortasında tartışılmaz. Burada insanlar var. Herkes sizi izliyor" diyerek uyardı. Kendisine yapılan uyarıya kızan Ali Tonka bir süre sonra kardeşleri Osman (30) ve 28 yaşındaki Şenol Tonka'yı yanına alarak Hasan Duru'nun yanına gitti. İki grup arasında başlayan tartışma kısa sürede sopalı kavgaya dönüştü. Kavga sırasında hızla grubun arasına giren Hasan Duru ne olduğunu anlamadan sırtından bıçaklandı. Sırtına aldığı darbe ile ne yapacağını şaşıran Duru üzerindeki elbiseleri çıkartarak kendisini bıçaklayanı aramaya başladı.

  

Kadınlarında ellerindeki sopalar ile karıştığı kavga güvenlik kamerası tarafından saniye saniye kaydedildi. Kavga sırasında Hasan Duru'nun yanında çalışan Serdar Küçük'te bıçaklandı. 

YEREL Kategorisindeki Diğer Haberler