YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Kavgaya biber gazıyla müdahale eden polise kafa attı
Konya’da bir binanın çatı katında meydana gelen yangın sırasında çıkan kavgaya biber gazıyla müdahale eden polis memuru saldırıya uğradı.
Kavgaya biber gazıyla müdahale eden polise kafa attı
01 Eylül 2015 / 22:17 Güncelleme: 01 Eylül 2015 / 22:19

Merkez Karatay ilçesi Fetih Caddesi ile Ahmet Özcan Caddesi’nin kesiştiği Altıyol Kavşağında bulunan 8 katlı bir binanın çatı katında yangın çıktı. 3 yıl önce yapımı tamamlanan binanın çatı katında tadilat yapıldığı esnada çatı kaplama malzemeleri bir anda yanmaya başladı.

Çatı malzemesinin yanıcı özelliği nedeniyle alevler bütün çatıyı sardı. Çatıda çalışan işçilerin ihbarı üzerine olay yerine çok sayıda itfaiye ve ambulanslar sevk edildi. Polis de binada bulunan vatandaşları tahliye ederek güvenlik önlemi aldı.

Yangın devam ettiği sırada çatıda bulunan mutfak tüpleri yangın merdiveni vasıtasıyla aşağı indirildi. Ekipler kısa sürede binanın ön ve arka cephesinden yangına müdahale etti. Yangın bir ara çatı katından binanın son katında bulunan daireye de sıçradı ancak ekipler alevler daha fazla büyümeden kısa sürede söndürdü.

ÇIKAN ARBEDEYE BİBER GAZIYLA MÜDAHALE EDEN POLİSE KAFA ATTILAR

İtfaiye ekipleri yangına müdahale ettiği sırada çatı tadilatını yaptıran apartman yöneticisiyle müteahhit firma yetkilileri ve apartman sakinleri arasında tartışma çıktı. Tartışmanın kısa sürede kavgaya dönüşmesi üzerine ortalık bir anda karıştı.

Çıkan kavgaya müdahale etmek için biber gazı sıkan bir polis memuruna taraflardan birisi aniden gelerek önce kafa, ardından da yumruk attı. Yaralanan polis memuru olay yerinde bekleyen ambulansa bindirilerek tedavi altına alındı. Olayla ilgili soruşturma başlatıldı.

İHA

gariban
 // hür
Polisin düştüğü duruma bak başka ülkede polisle tartışılmazken bizim halk polis dövuyor yazık...
01 Eylül 2015 22:23
YEREL Kategorisindeki Diğer Haberler