YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
KASİAD üyeleri kahvaltıda buluştu
KASİAD üyeleri kahvaltıda buluştu
17 Ocak 2016 20:04
Merkezi İzmir’de bulunan KASİAD “ Karabağlar Katılımcı Sanayici İş adamları Derneği “ üyeleri Konak Polis evinde sabah kahvaltısında buluştu.

KASİAD tarafından organize edilen kahvaltıya Karabağlar Kaymakamı Mehmet Sadık Tunç, Ak Parti İzmir Milletvekili adayı Cemal Bekle, İzmir Büyük Şehir Belediyesi Ak Parti Grup Başkan Vekili Bilal Doğan, Kuran’a Hizmet Derneği Başkanı Bünyamin Ertekin, Alsancak Diş Hastanesi Başhekimi Diler Yaşar ve çok sayıda Dernek üyesi katıldı.

Kahvaltı esnasında Kuran’a Hizmet Derneği Başkanı Bünyamin Ertekin tarafından yapılan yemek duasının akabinde sahneye davet edilen Karabağlar Kaymakamı Mehmet Sadık Tunç “ Yaklaşık 8 yıl önce ilçe olan Karabağların Kaymakamı olarak sizler gibi birçok sivil toplum kuruluşu ile her fırsatta buluşmaya çalışıyorum. 

Kasiad Derneği başkanı ve yönetimine bu nazik davetinden dolayı çok teşekkür ediyorum. Şu Pazar sabahı sizlerle buluşarak ailecek kahvaltı yapmak gerçekten çok güzel bir duygu. 

Birçoğunuz Karabağlar esnafı Derdimiz sıkıntımız ortak bende sizleri her fırsatta kaymakamlığımıza davet ediyorum. Sizlerin ziyareti bizleri gerçekten çok memnun edecektir” şeklinde açıklamada bulundu.

Karabağlar Kaymakamı Mehmet Sadık Tunç’un ardından sahneye davet edilen İzmir Büyük Şehir Belediyesi Ak Parti Grup Başkan Vekili Bilal Doğan konuşmasına Karabağlar Katılımcı Sanayici İş adamları Derneği Başkanı ve yönetimine Kahvaltı davetlerinden dolayı teşekkür ederek başladı. 

Bilal Doğan ailecek yapılan kahvaltıda Karabağların belli başlı sorunlarına değindi ve konuşmasın “Karabağlar İzmir'de Mobilya ile marka olması gereken bir ilçe, ancak Karabağların Mevcut potansiyelini randımanlı ve yeterli seviyede değerlendirilemediğini gözlemleyebiliyoruz. 

En büyük eksikliklerden bir tanesinin de, sizlerin tüm meslektaşlarınız ile birlikte olacağınız bir Mobilyacılar Sanayi Sitesi olduğunu da iyi biliyorum. Mobilyacı ve Marangoz esnafı için site oluşturma çalışmalarının hızlandırılması gerektiğine inanıyorum." diyerek konuşmasına son verdi.

Son alarak söz alan KASİAD başkanı Murat Yaman ise “ülkemizin birlik ve beraberliğe ihtiyaç duyduğu şu günlerde sizler ile beraber olmak çok güzel Allah cc birliğimizi dirliğimiz bozmasın “ diyerek katılımcılara teşekkür etti.

kkkkkkkkkkkkkkkkkk.jpg

YEREL Kategorisindeki Diğer Haberler