YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Kars-Ardahan karayolundaki trafik kazası
Kars-Ardahan karayolundaki trafik kazası
13 Mayıs 2015 09:51
Kars-Ardahan karayolu Kırkpınar mevkisinde 6 kişinin hayatını kaybettiği, iki otomobil ve bir minibüsün karıştığı trafik kazasında yaralı sayısının 19 olduğu belirlendi.

Susuz ilçesi Kırkpınar mevkisinde Erkan Tikicieri'nin kullandığı 25 FL 520 plakalı otomobil, karşı yönden gelen Necdet Koç idaresindeki 75 AC 980 plakalı otomobille çarpışmıştı. Bu sırada yoldan geçen Erdoğan Gültekin'in kullandığı 36 M 1153 plakalı minibüs, manevra yaptığı sırada şarampole devrilmişti.

Sürücülerden Necdet Koç ile Halime Koç, Mikail Şit, Eylem Şit, Naciye Şit ve 4 yaşındaki Emirhan Şit'in hayatını kaybettiği kazada, yaralıların, Coşkun Koç, Erkan Tikicieri, Nevzat Taşkıran, minibüs sürücüsü Gültekin ile yolcular Ethem Mintaş, Halis Mece, Halis Mintaş, öğrenciler Berfin Gültekin, Emine Gültekin, Gülsenem Gültekin, Duygu Mencik, Seçil Gültekin, Dilan Minkara, Selcan Meyan, Ayça Mintaş, Melike Merhan, Bahar Mintaş, İsa Merhan ve Aynur Mençur olduğu belirlendi.

Yaralıların, Kars Harakani Devlet Hastanesi ve Kafkas Üniversitesi Eğitim, Uygulama ve Araştırma Hastanesi'nde tedavi altına alındığı bildirildi.

YEREL Kategorisindeki Diğer Haberler