YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Karamürsel'de vahşet
Karamürsel'de vahşet
25 Eylül 2009 22:05
Başlarından av tüfeğiyle vurularak öldürülmüş biri 11, diğeri 23 yaşında iki kardeşin cesedi bulundu

KOCAELİ'nin Karamürsel İlçesi'ne bağlı Tepeköy Gökçetepe mevkiinde, bu akşam saatlerinde başlarından av tüfeğiyle vurularak öldürülmüş biri 11, diğeri 23 yaşında iki kardeşin cesedi bulundu. Polis, iki kardeşin intihar etmiş olabileceği ihtimali üzerinde de duruyor.

Gökçetepe'de bugün saat 16.00 sıralarında çevre köylerden birinde oturan ve ormanlık alanda mantar toplamaya çıkan Ayhan Demir adlı köylü, iki el silah sesi duydu. Sesin geldiği yöne giden bu kişi, Gökçetepe mevkiinde, tek katlı bir evin inşaatının önünde iki ceset görünce durumu polise bildirdi.

Olay yerine giden ekipler, üzerlerinden kimlik çıkmayan bu kişilerle ilgili yaptığı araştırma sonunda, Karamürsel'de ayakkabı boyacılığı yapan Alaattin Kurkut'un çocukları 11 yaşındaki Aykut ve 23 yaşındaki Cumhur Korkut olduğunu belirledi.

Başlarından yarı otomatik av tüfeğiyle vurularak öldürülmüş oldukları anlaşılan iki kardeşin yanında olayda kullanılan tüfek, ayrıca içinde ekmek, domates ve sucuk olan poşet de buldu. Polis, iki kardeşin intihar etmiş olabileceği ihtimali üzerinde de durarak soruşturmayı çok yönlü olarak sürdürüyor.
 

s
 // s
ben karmürsel de yaşıoyrum bu haberde yanlışlık var bu haberde 11 yaşında ki aykut değil 11 yaşindaki tuncay adlı kiş dir aykut tuncayın abisidir...
26 Eylül 2009 23:13
öldürülmüştür
 // metin
bu intihar olamaz.olma ihtimali düşük.bence öldürüldü ler...
26 Eylül 2009 18:12
YEREL Kategorisindeki Diğer Haberler