YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Karakolda yasak aşk dehşeti
Karakolda yasak aşk dehşeti
18 Ağustos 2010 23:31
Evli polis memuru sevgilisini vurup intihar etti

İzmir'in Bornova ilçesi Merkez Polis Amirliği'nde görevli 15 yıllık polis memuru, 2,5 yıldır yasak aşk yaşadığı sevgilisini, sevgilisinin şikayet için geldiği karakolda iki yerinden vurduktan sonra intihar etti. Polis memuru olay yerinde can verirken, sevgilisi ağır yaralı olarak hastaneye kaldırıldı. 
 

Bornova Merkez Polis Amirliği'nde görevli evli ve 2 kız babası polis memuru Ayhan Kırımlı (37) ile Evka 3 sitesinde market işletmeciliği yapan ve eşinden ayrılmış olduğu öğrenilen Kader Yenyıl (37) isimli kadın 2,5 yıl önce tanışarak yasak ilişki yaşamayla başladı. Bir süre sonra Ayhan Kırımlı ile aralarında sorun çıkan Kader Yenyıl ayrılmak istedi. Genç kadın, ayrılma talebini kabul etmeyen polis memuru Ayhan Kırımlı'yı amirine şikayet etmek istedi.

Genç kadın ile karakol içersinde tartışan Kırımlı silanıyla önce genç kadını vurup ardından intihar etti. Polis memuru Ayhan Kırımlı olay yerinde can verirken, Kader Yenyıl Ege Üniversitesi Hastanesi'ne kaldırıldı. Kader Yenyıl'ın hayati tehlikesinin devam ettiği öğrenildi. 
 

Olayın ardından çok sayıda emniyet yetkilisi olay yerine gelerek incelemelerde bulundu. Olayla ilgili geniş çaplı soruşturma başlatıldı. İHA

YEREL Kategorisindeki Diğer Haberler