YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Kar Topu ölüm getirdi!
Kar Topu ölüm getirdi!
10 Ocak 2013 16:07
Çorum'da, rastgele attığı kartopunun yüzüne isabet ettiği gençle tartışan kişi, olay yerinden kaçan genci, sığındığı Çalışma ve İş Kurumu İl Müdürlüğü binasında bıçaklayarak öldürdü.

 

 
 
Alınan bilgiye göre, arkadaşlarıyla Cengiz Topel Caddesi'nde ''kartopu'' oynayan Musa Ö'nün (19) attığı kartopu, yoldan geçen İsmail Demirci'ye (20) isabet etti. Yüzüne gelen kartopu nedeniyle Musa Ö. ve arkadaşlarıyla tartışmaya başlayan Demirci, tartışmanın kavgaya dönüşmesi üzerine korunmak için, yolun karşısındaki Çalışma ve İş Kurumu İl Müdürlüğüne girdi. 
 
Demirci'nin uzun süre dışarı çıkmaması üzerine söz konusu binaya giren Musa Ö, koluna gizlediği bıçakla Demirci'ye saldırdı. Çalışma ve İş Kurumu İl Müdürlüğü'nün güvenlik görevlisi ile alt katta çalışan bazı personelin müdahale etmesine rağmen Musa Ö, Demirci'yi vücudunun çeşitli yerlerinden bıçaklayarak kaçtı.
 
Ağır yaralanan ve ambulansla Hitit Üniversitesi Çorum Eğitim ve Araştırma Hastanesine kaldırılan Demirci, yapılan tüm müdahaleye rağmen kurtarılamadı.
 
Zanlı, polis ekiplerinin çalışması sonucu kısa sürede yakalanarak gözaltına alındı.
 
Olayla ilgili soruşturma sürdürülüyor.
 
 
AA
YEREL Kategorisindeki Diğer Haberler