YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Kapşonlu hırsızların trajikomik görüntüleri
Güngören’de bir giyim mağazasına dadanan iki hırsız güvenlik kamerasına yakalandı.
Kapşonlu hırsızların trajikomik görüntüleri
12 Şubat 2013 / 08:15 Güncelleme: 12 Şubat 2013 / 08:23

 

Olay, Güngören’de bir giyim mağazasında 04 Ocak 2013 tarihinde saat 04.00 sıralarında meydana geldi.
 
İddiaya göre; işyerine gelen kapüşonlu iki şüpheli, işyerinin havalandırma için kullanılan camından içeri girdi. İşyerine girdikten sonra odalara dadanan şüpheliler bir anda güvenlik kamerasını fark etti. Ani bir hareketle yüzünü görüş açısından çeken şüpheli geri geri adımlarla çıkarak yüzünü gizlemeye çalıştı ve kameranın açısını tavana çevirdi. Ardından mağazanın salonuna giren şüpheliler burada da görüntülendiklerinden habersiz çalabilecekleri değerli eşyalara yoğunlaştı.
 
Bir odadan lap-top bilgisayar ile çıkan şüpheliler bir süre salonda gezindikten sonra burada da güvenlik kamerasının bulunduğunu yine son fark etti. Bunun üzerine kapüşonlu iki şüpheliden birisi kollarını yüzüne perde yaparak güvenlik kamerasının yanına gitti ve kamera açısını eliyle tavana çevirdi. Bu sırada diğer şüphelinin yüzünü gizleme gereği hissetmediği dikkat çekti.
 
Olayı sabah saatlerinde öğrenen işyeri çalışanları durumu polise bildirdi. Bunun üzerine olay yerine gelen Güven Timleri Şube Müdürlüğü ekipleri, işyerinin güvenlik kamera kayıtlarını incelemeye aldı. Eşkal tespiti yapan polis, şüphelilerin yakalanması için soruşturma başlattı.
 
 
İşte o görüntüler:
 
 
İHA
 
YEREL Kategorisindeki Diğer Haberler