YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Kaportadaki Atatürk çıkartması tartışmaya neden oldu
Kaportadaki Atatürk çıkartması tartışmaya neden oldu
13 Kasım 2013 21:47
Denizli’de bir aracın kaportasına yapıştırılan Atatürk çıkartmasına trafik polisi tarafından kurallara aykırı olduğu gerekçesiyle ceza kesilmek istenmesi tartışmaya neden oldu.

Edinilen bilgiye göre, Doktorlar Caddesi’nde Serdar Ş.’nin kullandığı 09 ZC 224 plakalı araç, uygulama yapan trafik polisi tarafından durduruldu. Polis araçta incelemede bulunurken aracın kaportasında yer alan Atatürk çıkartmasının kurallara aykırı olduğunu söyleyerek cezai işlem uygulanacağını söyledi.

Bunun üzerine vatandaşlar aracın etrafında toplanırken, Atatürk çıkartmasının sökülmesine itiraz ettiler. Polisin uyarılarına rağmen dağılmayan kalabalık araca cezai işlem de uygulanmamasını istedi. Polisler olayın siyasetle, Atatürk’le ilgisi olmadığını, cezanın trafik kurallarına aykırı olduğu gerekçesiyle kesileceğini söylerken, vatandaşlarla tartışma devam etti. Daha sonra olay yerine gelen Denizli Emniyet Müdür Yardımcısı Mehmet Kocatürk, vatandaşları sakinleştirirken, Serdar Ş. aracıyla çıkartmayı sökmeden ayrıldı.

 

İHA

22:46
 // ATAM SAĞOLSUN
Araçlara yazı yazılması yasaklanmıştı. Her halde, ''atam olmasaydı, arabam olmazdı'' diye düşünmüş olmalı. E biraz da abartmış yani. Seviyorsan atanın resmini cüzdanında taşı, ne yani ben de babamın resmini mi yapıştırayım. ''Babam sağolsun'' yazamayacağıma göre....
13 Kasım 2013 22:46
YEREL Kategorisindeki Diğer Haberler