YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Kapkaçcı dehşeti kamerada
Kapkaçcı dehşeti kamerada
27 Nisan 2013 09:25
Bağcılar Fevziçakmak Mahallesi Osman Gazi caddesi üzerinde kap kaç olayına maruz kalan E.K. isimli bir bayanın şikayeti üzerine harekete geçen polisler titiz bir çalışma başlattı. Olay anı güvenlik kameralarına böyle yansıdı.

Kapkaça maruz kalan bayanın verdiği eşkali değerlendiren Bağcılar Asayiş Büro Amirliği ekipleri olayın gerçekleştiği Fevziçakmak mahallesi Osman Gazi caddesi üzerinde olay yeri ve yakın çevresinde şüpheli şahısların kaçış istikametine göre güvenlik kamerası çalışması yaptı.

Güvenlik kamerası çalışmalarında görüntüsü elde edilen şüpheli şahısın kapkaçı yapan kişi Taner Tayakner olduğu anlaşıldı.Şahsın yakalanmasına yönelik çalışmalar başlatıldı.Şahsın ikameti çevresinde Bağcılar Asayiş Büro Amirliğine bağlı ekipler zanlıyı yakalayarak polis merkezine götürdü.

Polisin incelemeleri sonucunda kap kaçı gerçekleştiren Taner Tayakner'in cezaevi firarisi ve daha bir çok suçtan sabıkası olduğunu tespit etti.

Polis merkezinden sağlık kontrolüne götürülen zanlı basın mensuplarının pişmanmısınız sorusuna"pişmanım uyuşturucu bağlımısıyım"diyerek cevap verdi.Daha sonra zanlı nöbetçi mahkemeye sevk edildi.

İşte o anlar:

İHA

YEREL Kategorisindeki Diğer Haberler