YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Kapıya asılan not polisleri duygulandırdı
Cizre ve Sur'un ardından güvenlik güçleri bu kez de Nusaybin, Yüksekova, Diyarbakır'ın Bağlar ilçesi ile Şırnak'ta operasyonlara başladı.
Kapıya asılan not polisleri duygulandırdı
16 Mart 2016 / 06:00 Güncelleme: 16 Mart 2016 / 09:17

Sur ve Cizre'de sivilleri tehdit ederek evlerine giren PKK'lıların, onlarca evi tünellerle birbirine bağladıkları ortaya çıktı. Güvenlik güçleri bu kez başta Yüksekova ve Şırnak'ta işi sıkı tutuyor.

Birbirine yakın evlerin bulunduğu, hendek ve barikatların kazıldığı mahallelere yönelik operasyonları yoğunlaştıran güvenlik güçleri, evleri de tek tek kontrol ederek teröristlerden arındırıyor.

KONUŞULAN FOTOĞRAFLAR

Çoğunlukla teröristlerin barınma mekanlarından çekilen fotoğrafların aksine, bu kez bir özel harekat polisinin bölgeden paylaştığı fotoğraf karesi kısa sürede binlerce sosyal medya kullanıcısı tarafından paylaşıldı. "Bazen güzel şeyler de oluyor" notuyla paylaşılan fotoğrafta, güvenlik güçlerinin kontrol amacıyla girdikleri evin kapısındaki not yer alıyor.

İŞTE YAZILAN O NOT

"Değerli emniyet güçleri; evimiz, mahremiyetimiz sizlere emanet... Eğer kapımızı kırarak girmek zorunda kaldıysanız, aşağıdaki asma kilidi çıkarken dış kapıdaki halkalara takmanızı rica ediyoruz... Ki sizler çıktıktan sonra evimize başkaları girmesin... Mutfakta kuru gıda, çay kahve v.s. mevcut. Yediğiniz içtiğiniz herşey helal olsun. Rabbim yardımcınız olsun."

1-099.jpeg

 

İNTERNETHABER

HALİL KELEŞ DERKİ
 // HALİL KELEŞ
AHHH NEYLEYİM EYLEYİM DEVLETİMİ GÖREYİM VATAN VARSA BENDE VARIM VATAN YOKSA NEYLEYİM NEREYE GİDEYİM...
16 Mart 2016 Çarşamba 11:59
YEREL Kategorisindeki Diğer Haberler