YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Kamyonet kasasında havuz keyfi!
Kamyonet kasasında havuz keyfi!
21 Temmuz 2015 11:27
Yaklaşık 1 buçuk ton su ile doldurduğu kasasında Ömer Boyacı’nın 4 çocuğu hem serinliyor hem eğleniyor.

Fethiye’nin Esenköy Mahallesi’nde esnaflık yapan Ömer Boyacı kendisine ait kamyonet kasasının içini naylonla kapladıktan sonra suyla doldurdu. Yaklaşık 1 buçuk ton su ile doldurduğu kasasında Boyacı’nın 4 çocuğu hem serinliyor hem eğleniyor.

Fethiye’de birçok plajın ve koyun paralı olmasından yakınan Boyacı, 40 dereceyi bulan sıcaklarda serinlemek için böyle bir çare bulduğunu söyledi. Sıcaktan bunalan çocukların kamyonet kasasında oluşturduğu havuz sayesinde hem serinlediklerini hem de eğlendiklerini belirten Boyacı: “Fethiye’de koylarda denize girmek çok pahalı. Hem girişte para alıyorlar hem de yeme içmeye para veriyoruz. Bu bizim bütçemizi aşar. Bu nedenle böyle bir çare bulduk” dedi.

Kamyonetin kasasını havuz yapma düşüncesinin bayram günü aklına geldiğini söyleyen Boyacı: “Çocuklarım bu durumdan memnun. Kamyonetin içinde havuzda yüzer gibi yüzüyorlar. Aracım gider vaziyette olduğu durumlarda oluyor. Çocuklarım gezerken yüzmenin keyfini de yaşıyorlar. Sıfır maliyetle hem serinleyip hem eğleniyoruz” dedi.

Ömer Boyacı’nın 4 çocuğundan birisi olan Selver Betül Boyacı; “Denize gidemediğimiz için babam böyle bir çare buldu. Bunun içinde yüzerken her yere gidebiliyoruz ve çok eğleniyoruz” dedi. 

YEREL Kategorisindeki Diğer Haberler