YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Kahve içinde altın kaçakçılığı
Kahve içinde altın kaçakçılığı
26 Nisan 2013 12:34
Türkiye’de altın fiyatlarındaki dalgalanmanın ardından kuyumcularda çeyrek altın kalmaması kaçakçıların iştahını kabarttı.

Kapıkule sınır kapısından Türkiye’ye giriş yapmak isteyen bir yolcunun valizinde yapılan aramada kahve kutularına gizlenmiş çeyrek ve yarım olmak üzere çeşitli ebatlarda 405 bin TL değerinde 4 kilo 264 gram altın elegeçirildi. Olayla ilgili olarak Türk vatandaşı İ.H gözaltına alındı.

Türkiye’ye giriş yapmak üzere Kapıkule sınır kapısına gelen otobüste bulunan yolcuların bagajları şüphe üzerine arandı. Türk plakalı otobüsün yolcularına ait bagajlar şüphe ve risk analizleri çerçevesinde X-Ray taramasına tabi tutuldu. Otobüste yolcu olarak bulunan Türk vatandaşı İ.H.’ya ait çantada şüpheli yoğunluğa rastlanması üzerine Gümrük ve Gümrük Muhafaza Kaçakçılık ve İstihbarat Müdürlüğü ekipleri tarafından yapılan detaylı aramada; gümrüklenmiş değeri 405.000 TL olan, 4 kilo 264 gram altın ele geçiridi.

Operasyonla ilgili olarak otobüs yolcusu İ.H. adli makamlara sev edildi

 

İHA

13:26
 // Uludere
Uluderede mazotla kaçakçılık yapıp karnını doyurmaya çalışanlara, bazıları oh olsun diyordu. Peki bu Kapıkulede lüks bir biçimde köşeyi dönen zenginlere ne denecek. 3 bidon mazot nireee 4 kilo 264 gr altın nire....
26 Nisan 2013 13:26
YEREL Kategorisindeki Diğer Haberler