YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Kahramanmaraş'ta iş yerine silahlı saldırı
Kahramanmaraş'ta iş yerine silahlı saldırı
16 Şubat 2016 14:59
Dün akşam saatlerinde cep telefonu satışı yapan iş yerinde rastgele ateş açan zanlının, saldırıyı "Sosyal medyada hakkında yazı yazılmasına kızdığı için gerçekleştirdiğini" öne sürdüğü bildirildi

Kahramanmaraş'ta dün akşam saatlerinde bir iş yerinde tabancayla rastgele ateş açtıktan sonra kaçan zanlı yakalandı.

Alınan bilgiye göre, saldırıyı gerçekleştirdiği ileri sürülen M.K, polis ekiplerince Gaziantep yolu üzerinde bir otomobilde yakalanarak gözaltına aldı.

M.K'nın ilk ifadesinde, saldırıyı, "Cep telefonu satışı yapan arkadaşı H.B.K’den borç olarak aldığı 50 lirayı ödemediği gerekçesiyle hakkında sosyal medyada yazı yazılmasına kızdığı için gerçekleştirdiğini" iddia ettiği bildirildi. 

Zanlının, "Aldığı borcu başka bir arkadaşıyla H.B.K'ya göndermesine rağmen sosyal medyada eleştirilmesine tepki gösterdiğini" dile getirdiği de belirtildi.

M.K, emniyetteki işlemlerinin ardından adliyeye sevk edildi.

Kentin en işlek caddelerinden Trabzon Bulvarı'nda cep telefonu satışı yapan H.B.K'ya (37) ait iş yerine gelen M.K'nın tabancayla rastgele ateş açması sonucu binada maddi hasar meydana gelmişti. Çalışanlar ise kurşunların cep telefonlarına isabet etmesi sayesinde yara almadan kurtulmuştu. 

 

AA

YEREL Kategorisindeki Diğer Haberler