YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Kağıthane cinayetinde 3 gözaltı
Kağıthane cinayetinde 3 gözaltı
14 Ağustos 2013 17:11
Kağıthane’de gece yarısı 4 kişinin ölümüyle sonuçlanan olayla ilgili gözaltına alınan 3 kişi adliyeye sevk edildi.

Ailesini kurşun yağmuruna tutan damadın silahı bir kıraathane sahibinden aldığı öğrenilirken, şahsın babası ve amcasının aileyi uyarmaya çalıştığı belirtildi.Kağıthane Gürsel Mahallesi Yıldız Sokak 7 numarada yaşanan olay; iddiaya göre şöyle gelişti: Dini nikahlı eşi Erkan İhsan E. ile tartışan 3 aylık hamile 17 yaşındaki Kübra Kalaycı, üvey babası Agah Demir’in (48) evine geldi.

Gece yarısı eve gelerek aileyle tartışmaya başlayan damat Erkan İhsan E., evde bulunan kayınpederi Agah Demir (48), kayınvalidesi Yasemin Demir (44) ve 3 aylık hamile dini nikahlı eşi Kübra Kalaycı’yı kurşun yağmuruna tuttuktan sonra intihar etti.Polisin olayla ilgili soruşturma başlatmasının ardından, cinayet üzerindeki sır perdesi de aralanmaya başladı. Yapılan incelemede İhsan E.’nin bir hafta önce başkasıyla ilişkisi olduğunu iddia ettiği eşi Kübra Kalaycı’yı döverek baba evine gönderdiği ortaya çıktı. Bir haftadır sürekli telefonla konuşan çiftin bu nedenle sürekli tartıştığı öğrenildi.Öte yandan cinayetin ardından polis ekipleri, Erkan İhsan E.'nin babası İsmail E., amcası Kudret E. ve silahı temin ettiği kıraathane işletmecisi Osman K.'yi gözaltına aldı.Erkan İhsan E.'nin babası ve amcasının katliamı önlemek için olaydan hemen önce Demir ailesini telefonla arayarak uyarmaya çalıştığı da iddia edildi.

Bu iddiaya göre baba ve amcanın cep telefonundan, “Oğlumuz oraya geliyor. Bir şeyler yapabilir. Sakın kapıyı açmayın. Biz peşinden geliyoruz” demek için telefonla aradıkları ancak ailenin telefona cevap vermediği belirtildi.Gözaltına alınan 3 kişi, emniyetteki ifadelerinin ardından adliyeye sevk edildi.

 

İHA

YEREL Kategorisindeki Diğer Haberler