YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Kadın sürücünün makyaj kazası
İstanbul'un ana arterlerinden birinde, trafiğin en yoğun olduğu saatte, kullandığı otomobilinin dikiz aynasına bakarak makyaj yapan kadın sürücü sonunda önündeki araca çarptı.
Kadın sürücünün makyaj kazası
23 Ocak 2015 / 21:40 Güncelleme: 24 Ocak 2015 / 11:04

Kamera her iki otomobilde küçük hasara yol açan bu kaza anını kaydetti.

Bu kez kameraya kaydedildi

Bir çok sürücünün de trafikte tanık olduğu "sürücü koltuğunda makyaj" bu kez kazayla sonuçlandı ve kaza anı da kameraya kaydedildi.

İstanbul'un en yoğun saatinde

İstanbul'un ana arterlerinden biri ve saat sabah 08.30. Trafiğin en yoğun olduğu bir saat, ancak akış çok yavaş. Aslında bir çok sürücünün benzerlerine tanık olduğu bir görüntü; Yavaş akan trafiği fırsat bildiği anlaşılan sürücünün dikiz aynasını kullanarak makyaj yaptığı görülüyor. Bu sırada aynı güzergahta ilerleyen bir başka otomobildeki kamera, trafik güvenliğini tehlikeye sokan durumu kaydetmeye başlıyor.

'Olası ihtimal' gerçekleşti ve araca çarptı

Sadece bir kaç dakika sonra, "olası ihtimal" gerçekleşiyor ve otomobil kullanırken makyaj yapmaya çalışan sürücünün kullandığı otomobil önündeki otomobile çarpıyor. Kaza her iki otomobilde büyük olmayan hasara yol açtı. Kadın sürücüler kaza ve oluşan hasarı tutanakla belirledikten sonra yollarına devam etti.

YEREL Kategorisindeki Diğer Haberler