YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
John Bass'dan Artvin'e Sır ziyaret!
ABD Büyükelçisi John Bass, gizlice sivil bir araçla Artvin'e gitti ve HES çalışmalarının yer aldığı köyleri ziyaret etti.
John Bass'dan Artvin'e Sır ziyaret!
14 Eylül 2016 / 22:17 Güncelleme: 14 Eylül 2016 / 22:47

Terör örgütü PKK ve FETÖ bağlantılı 28 belediyeye yapılan operasyonlar sonrasında yaptığı açıklamalarla haddini aşan ABD Büyükelçisi John Bass'in skandalları bitmiyor. Bass'in sivil bir araçla dün gizlice Artvin'e gittiği ortaya çıktı.

Bass, önce Şavşat'ta Meydancık köyünü ziyaret etti. Bu köy, halen hidroelektrik çalışmalarının devam etmesi açısından oldukça önemli bir köy. Bass burada santral çalışmalarıyla ilgili köylüler ve muhtarla görüştü.

Bass, Şavşat'ın ardından Yusufeli'ne, oradan da Artvin merkeze geçti ve burada da yine HES çalışmaları devam eden Hatila Vadisi'ni ziyaret etti.

Söz konusu bölgede HES'lerle ilgili daha önce çok sayıda protesto gösterisi olmuş, bu konu uzun süre sosyal medyanın gündemini meşgul etmişti.

 A Haber

 // anadolu
Anlaşılıyorki o köyde ne yumurta nede dometes hiç satılmıyor...
15 Eylül 2016 18:53
BİTMEZ
 // CEM
Bunların dalavereleri bitmez.Devletin birimleri her zamankinden daha fazla tetikte olmalı.Bundan on beş yirmi sene önce Bolu dağında bir ABD li binbaşı ve yanında ilkokul çağında oğlu sözde kaybolmuştu.Bütün komando birlikleri seferber oldu.sonunda bir kulübede bulundu.Üç dört gündür aç oldukları söylendi.Hastanede kan şekeri normal çıktı.Olay örtbas edildi.UNUTMAYIN...
15 Eylül 2016 Perşembe 18:28
 // Ömer
hakan baykal M.I.T sana en kısa zamanda brifing verir....
15 Eylül 2016 16:18
YEREL Kategorisindeki Diğer Haberler