YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
İzmit'e dev AVM
İzmit'e dev AVM
11 Haziran 2015 18:27
İzmit Yahyakaptan Karayolu üzerinde dev bir alışveriş merkezi açıldı. Symbol Alışveriş ve Yaşam Merkezi Doğu Marmara ve İzmit'in en büyük AVM'si olma özelliği taşıyor.

İZMİT'te yaklaşık 700 milyon lira maliyetle projelendirilen ve içersinde Dünyaca ünlü markaların bulunduğu Symbol Alış veriş Merkezi törenle açıldı.

Doğu Marmara ve Kocaeli'nin en büyük karma projelerinden biri olarak kabul edilen bünyesinde bir hastane, bir otel ve kongre gösteri sanatları merkezi de bulunan Symbol Alışveriş ve Yaşam Merkezi bugün açıldı.

Yahya Kaptan Mevkii D-100 Karayolu kenarında 2 yıl önce ihalesi yapılan geçtiğimiz Mayıs ayı sonunda da temeli atılan ve bugün hizmete giren Symbol AVM'nin alışveriş merkezi açılışı renkli görüntülere sahne oldu. Açılış öncesi müzik eşliğinde dans gösterisi yapan gurubun gösterisi büyük beğeni topladı. 210 bin metrekarelik bir alana projelendirilen Symbol AVM'de 65 bin metrekarelik alışveriş merkezinin yanı sıra 43 bin metrekarelik alanıyla Hastane ve 207 oda, 504 yatak kapasiteli otel ve bin 117 kişilik oturma kapasiteli kongre ve gösteri sanatları merkezi ve 670 kişilk balo salonu bünyesinde bulunuyor. 

YEREL Kategorisindeki Diğer Haberler