YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
İzmir'in laik teyzeleri İsmail Kahraman'ın maskotunu parçaladı
İzmir'de Cumhuriyet Kadınları Derneği, "Yeni anayasada laiklik olmamalı, yeni Anayasa dindar olmalı" diyen TBMM Başkanı İsmail Kahraman'ın bezden maskotunu parçaladı, topuklarıyla kafasını ezdi, süpürüp çöp kutusuna attı.
İzmir'in laik teyzeleri İsmail Kahraman'ın maskotunu parçaladı
27 Nisan 2016 / 14:31 Güncelleme: 27 Nisan 2016 / 14:37

Cumhuriyet Kadınları Derneği, 97 şubesiyle eş zamanlı olarak İzmir'de de basın açıklaması yaptı. Konak Meydanı'nda yapılan eyleme Cumhuriyet Kadınları Derneği Genel Başkanı Canan Arıtman ve 50 kadın katıldı.

"TANRI MİLLETİMİZİ KORUSUN!"

Arıtman, "Yeni anayasada laiklik olmamalı, yeni anayasa dindar olmalı" diyen TBMM Başkanı İsmail Kahraman'ı şu sözlerle eleştirdi:

"Bu sözler, yüce divanlık bir suçtur. Buradan Cumhuriyet savcılarına suç duyurusunda bulunuyoruz. TBMM Başkanı, şahsi fikirlerini ifade ettiğini söyleyerek tornistan yapmaya çalışmasın. Zaten İstanbul Üniversitesi'ndeki konuşmasında hiç öyle 'şahsi fikrim' de demiyor.

TBMM Başkanı olarak böyle konuşamaz. Demek ki yüce meclisimizde İsmail Kahraman namusu ve şerefi üzerine yemin ederken yalan yere yemin etmiş. Tanrı milletimizi bunların dindarlığından korusun."

rs1-690.jpg

TOPUKLARIYLA KAFASINI EZDİLER

Kadınlar, “Cumhuriyet değil AKP yıkılacak", “İsmail Kahraman istifa", “Laiklik düşmanı İsmail Kahraman" sloganlarını attı.

Arıtman, TBMM Başkanı İsmail Kahraman'ın bezden maskotunu parçaladı, “Bu zihniyetin kafasını ezeceğiz" diyerek, topuklarıyla maskotun kafasına bastı. Daha sonra parçalanan maskotu süpürüp çöp torbasına koydu ve çöp kutusuna attı.

 

 // Yaşar Karadis
Kendilerine demokratlık maskesi takmış, kendi düşüncelerinden başkasına asla tahammülleri olmayan zavallı bağnazlar sürüsü....
29 Nisan 2016 10:28
Ekşın ekşın
 // R
Kokonalar, konken partilerinden sıkılmış olmalılar. Hazır önlerine de fıe rsat çıktı ; biraz tiyatro oynamak, aksiyon yapmak istemişler. Çok görmeyelim arkadaşlar. Hem de onları bu halleri emin olun bendenizi çok eğlendiriyor. Bunlar bir parça "eğitilebilir-öğretilebilir" takımından. Psikolojide ne deniyordu bu tiplere, tam hatırlayamadım. Moron, idot veya embesil... Her ne ise, biraz kırıp dökerler, tepinirler, çok görmeyin, gülün geçin......
27 Nisan 2016 Çarşamba 20:17
 // adl
İçlerindeki çirkinlik yüzlerine vurmuş Cumhuriyet kurulduğundan beri neden laik degildiniz şimdi mi aklınıza geldi çirkin teyzeler bizim baslarimizi açarken laiklik neredeydi...
27 Nisan 2016 19:17
YEREL Kategorisindeki Diğer Haberler