YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
İzmir'deki patlamanın görüntüleri ortaya çıktı
İzmir'in tarihi Kemeraltı Çarşısı'ndaki deniz malzemeleri satan Ege Barakuda adlı dükkanda bulunan dalgıç tüpünün patlama anı güvenlik kameralarına yansıdı.
İzmir'deki patlamanın görüntüleri ortaya çıktı
19 Şubat 2013 / 12:25 Güncelleme: 19 Şubat 2013 / 12:36

 

Patlamanın savaş alanına çevirdiği bölgede bulunan çevre esnafının ve vatandaşların panik içinde kaçışması kameralar tarafından kaydedildi.
 
İzmir’de dün akşam saat 18.00 sıralarında deniz ürünlerini satışının yapıldığı bir işletmede oksijen tüpünün patlama anı güvenlik kameralarına yansıdı.Patlamanın meydana geldiği Ege Barakuda isimli dükkanın çevresinde bulunan gelinlik, bijuteri ve gıda malzemelerinin satışının yapıldığı üç ayrı işletmede esnaf ve müşterilerin büyük korku ve panik halinde kaçıştığı görülürken yaralı bir bayanın vatandaşların sırtında taşındığı dikkat çekti.
 
İddialara göre patlamanın işletmede tüpten tüpe dolum aktarımının yapıldığı sırada yaşandığı belirtilirken patlamanın olduğu noktada gece boyunca ekipler ve çevre esnafı temizlik çalışmalarını sürdürdü. Sabah saatlerine kadar süren çalışmalarda Konak Belediyesi Temizlik İşleri ekipleri, patlamadan dolayı savaş alanına dönen bölgedeki çalışmalara destek verdi. İzmir Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Başkanı Zekeriya Mutlu da olay yerine gelerek ekiplerden bilgi alıp çevre esnafına geçmiş olsun dileklerini iletti. İzmir Emniyet Müdürlüğü Olay Yeri İnceleme Ekipleri patlamanın olduğu dükkanda teknik çalışmalarını sürdürürken Deniz Polisi ekiplerinin de söz konusu dükkanda oksijen tüplerini incelediği görüldü.

İşte o anlar:

YEREL Kategorisindeki Diğer Haberler