YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
İzdivaç hayali kötü mü bitti?
İzdivaç hayali kötü mü bitti?
13 Şubat 2010 18:22
İzdivaç programındaki şahısla evlenmeye giden kızdan 10 gündür haber yok

"Televizyon programında tanıştığım kişiyle evlenmek için gidiyorum" diye not bırakarak evden ayrılan Adanalı 19 yaşındaki Nuray Çam'dan 10 gündür haber alınamıyor.
 

Kızlarının hayatından endişe duyan aile, hayırseverlerden ve yetkililerden yardım istiyor. Sarıçam ilçesinde ikamet eden Süleyman ve Gülhayat Çam çifti, kızlarının, evden annesinin birikimi olan 100 gram altını aldıktan sonra, cep telefonunun sim kartını kırdığını ve not bıraktığını kaydetti. Nuray'ın kaybolduğu gün kendilerini iki kez arayarak çok uzaklarda olduğunu ifade ettiğini belirten baba Süleyman Çam, "Kızımız bize herhangi bir şey söylemedi. Ancak kardeşine 'Üç kız gelecek, beni İzmir'e götürecekler. Bana iş buldular.' demiş. Kızım eve kısa bir not yazıp bırakmış. İzdivaç programından tanığı biriyle evlenmeye gittiğini yazmış. Kendisine herhangi bir kötü söz söylemedik. Kızımızın hayatından endişeliyiz. Kötü bir yola sevk edilmesinden korkuyoruz." dedi.
 

Konuyla ilgili olarak Cumhuriyet savcısına ve polis karakoluna bilgi verdiklerini ifade eden Çam, "Kızımız bizi özel numaradan arıyor. Yetkililerden, kızımızın aradığı telefonun yerini tespit etmesini istiyoruz. Kızımızı bulan ve gören olursa 0538 365 14 09 numaralı telefona insanlık namına haber bırakmalarını istiyoruz." diye konuştu. CHA

YEREL Kategorisindeki Diğer Haberler