YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
İsviçre'den emekli olmuşlardı
Gayrimenkul zengini karı koca evlerinde öldürüldü
İsviçre'den emekli olmuşlardı
11 Ekim 2010 / 20:16 Güncelleme: 11 Ekim 2010 / 20:16

İzmir'in Bayraklı ilçesinde Hüsnü Civan (65) ile eşi Atiye Civan (60) evlerinde bıçaklanarak öldürülmüş halde bulundu. İsviçre'den emekli olup Türkiye'ye yerleşen çifti öldüren zanlı ya da zanlıların güvenlik kameralarının kayıt yaptığı evdeki bilgisayarın harddiskini de aldığı tespit edildi.
   

Olay, akşam saatlerinde Özkanlar semti 249/2 Sokak 11 numaralı Civan Apartmanı'nda meydana geldi.  İsviçre'de uzun yıllar çalıştıktan sonra emekli olup Türkiye'ye yerleşen gayrimenkul zengini Hüsnü-Atiye Civan çiftinden 3 gündür haber alamayan komşuları, durumu polise bildirdi. Polisin kapıcı nezaretinde çilingire kapıyı açtırması sonucu Hüsnü Civan (65) banyoda, Atiye Civan (60) ise mutfakta bıçaklanarak öldürülmüş olarak bulundu. Evin kapısında zorlama olmadığı, televizyonun açık olduğu, bazı dolap ve eşyaların karıştırılmış olduğu görüldü. Yaşlı çifti, çok sayıda bıçak darbesi ile öldüren zanlı ya da zanlıların binanın güvenlik kameralarının kayıt yaptığı evdeki bilgisayarın harddiskini de aldığı öğrenildi.

İki çocukları bulunan Civan çiftinin İsviçre'de tekstil pazarlama işi yaptıktan sonra emekli olduğu ve oturdukları apartmanla birlikte çok sayıda gayrimenkullerinin bulunduğu belirtildi. Olayla ilgili geniş çaplı soruşturma başlatıldı.CHA
 

YEREL Kategorisindeki Diğer Haberler