YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
İşte polisin çıldırdığı an!
Hatay'ın İskenderun ilçesinde bir kişinin ocakta unuttuğu sütün taşması sonucu tüp patladı, ortalık savaş alanına döndü.
İşte polisin çıldırdığı an!
05 Kasım 2009 / 22:12 Güncelleme: 05 Kasım 2009 / 22:13

2 kişinin yaralandığı patlamada facia ucuz atlatıldı. Meraklı vatandaşların olay yerine girmek istemeleri polisi çılgına çevirdi.  


 

Patlamanın meydana geldiği ev harabeye dönerken yanında ve karşısında bulunan ev ve iş yeri ile iki otomobilde maddi hasar oluştu. Patlamanın şehir merkezinde olması ve iş çıkış saatine denk gelmesi nedeniyle olay yeri meraklı vatandaşlarla doldu taştı.  
 

Yapılan aramada ev sahibi Yusuf Özkoç, şans eseri hafif yaralı olarak kurtarıldı. Bu arada patlama anında yoldan geçen İbrahim Sungur da hafif şekilde yaralandı. Yaralı Özkoç ve Sungur ambulansla İskenderun Devlet Hastanesi'ne kaldırılarak tedavi altına alındı.  
 

Olay yerinde inceleme yapan bomba uzmanları ve olay yeri inceleme ekipleri patlamaya ocakta bırakılan sütün fırınlı ocağı söndürmesi ve evde sıkışan gazla birlikte tüpün patlamasının neden olduğunu tespit ettiler.  
 

İskenderun İlçe Emniyet Müdürü Yusuf Cinel de olay yerinde yaptığı açıklamada; olayın tüp patlaması olduğunu söyledi. Vatandaşların korku dolu anlar yaşadığı patlamayla ilgili soruşturma başlatıldı.

YEREL Kategorisindeki Diğer Haberler