YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
İstanbullular pazar günü bu yollara dikkat!
İstanbullular pazar günü bu yollara dikkat!
22 Ağustos 2014 20:00
İstanbul'da 30 Ağustos Zafer Bayramı'nda Vatan Caddesi'nde yapılacak törenlerin provası nedeniyle bu Pazar bazı yollar trafiğe kapatılacak.

İstanbul'da 30 Ağustos Zafer Bayramı nedeniyle bazı yollar trafiğe kapalı olacak. İstanbul Emniyet Müdürlüğü'nden yapılan açıklamada, "30 Ağustos Zafer Bayramı kutlamaları nedeniyle 24 Ağustos 2014 günü Vatan Caddesinde yapılacak olan genel provada ve 30 Ağustos 2014 günü yapılacak olan tören kutlamalarında 07.00 – 16.00 saatleri arasında gerek katılımcıların güvenliği, gerekse katılımın düzeyine göre kademeli olarak trafiğe kapatılacak yollar ve alternatif güzergahlar aşağıya çıkartılmıştır" denildi.

Trafiğe kapatılacak cadde ve sokaklar:

Topkule ve Mahmutbey köprüsü, Mahmutbey yolu ve Topkule arası, Vatan Caddesi, Oğuzhan Caddesi, Topkapı, Edirnekapı Kavşağı ve Vatan Caddesi kesişim noktası trafiğe kapatılacak.

Mahmutbey Köprüsü ve Sultançiftliği kavşağı arasında kalan yol da trafiğe kapatılacak yollar arasında.

Alternatif yol ve güzergahlar:

D–100 Karayolundan Vatan Caddesine gidecek olan sürücülerin Haliç Tünel, Edirnekapı, Fevzipaşa Bulvarı, Aksaray güzergahını veya Haliç Tünel, Ayvansaray ışıklardan Balat yolunu takiben Unkapanı ve Sirkeci istikametlerini kullanmaları,

E–80 Karayolunu kullanacak sürücülerin, Milliyet Gazetesi karşısından TEM Otoyolu istikametini kullanmaları,

Sahil yolunu kullanacak sürücülerin sahil güzergahından Yenikapı – Kumkapı – Sirkeci istikametini kullanmaları,

Vatan Caddesini kullanarak Fatih ilçesindeki hastanelere gelecek olan gerek Ambulans sürücüleri, gerekse diğer sürücülerin Sahil yolunu tercih ederek Samatya'dan Cerrahpaşa- Çapa- Haseki veya Vakıf Gureba Hastanelerine intikal etmeleri,

Fatih istikametinden aynı gerekçelerle hastanelere intikal edecek sürücülerin Atatürk Bulvarı – Aksaray ve Millet Caddesi güzergahını kullanmaları uygun olacaktır.

 

DHA

YEREL Kategorisindeki Diğer Haberler