YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
İstanbullular dikkat! Yağış geliyor
İstanbullular dikkat! Yağış geliyor
17 Aralık 2017 16:05
İstanbul'da akşam ve gece saatlerinde 30-75 kilometre hıza ulaşan rüzgarla sağanak yağış bekleniyor.

İstanbul Büyükşehir Belediyesi Afet Koordinasyon Merkezi'nin (AKOM) internet sitesinde yer alan bilgiye göre, kentte bu akşam fırtına ile aralıklı yağmur öngörülüyor.

Gece saatlerinde hava sıcaklığının 11 dereceye düşmesi beklenirken, hızı 30-75 kilometreyi bulan rüzgarla metrekareye 10-20 kilogram yağış düşeceği tahmin ediliyor.

Ayrıca, hava sıcaklıklarının hafta başından itibaren hissedilir derecede azalarak, mevsim normalleri civarına gerilemesi öngörülüyor.

Pazartesi günü hava sıcaklığının 6-9 derece, parçalı ve çok bulutlu, gece saatlerinde yağmurlu olması bekleniyor. Salı ve çarşamba günü de aralıklı yağmur öngörülüyor. Perşembe günü de hava sıcaklığının 2-5 dereceye kadar düşeceği tahmin ediliyor.

Meteoroloji Genel Müdürlüğü de pazar günü öğleden sonra başlaması öngörülen sağanak için, ani sel, su baskını ve ulaşımda aksama uyarısında bulundu.

Kanal A yayın hayatına biran once donmesi dilegimiz
 // Alattin Par

KANAL A NIN OLMADIGI MEDYA EKSİK KALMIŞTIR. HİÇBİR TV PROGRAMI KANAL A VE ALPER TAN IN YERİNİ TUTMAMIŞTIR. TAKİP EDECEGİMİZ BAŞKA TV PROGRAMI KALMAMIŞTIR.LUTFEN BU SORUNA BİR COZUM BULUNSUN ARTIK....
17 Aralık 2017 Pazar 17:06
YEREL Kategorisindeki Diğer Haberler