YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
İstanbullular bu yollara dikkat!
İstanbullular bu yollara dikkat!
26 Ekim 2013 10:34
İstanbul'da tören provası sebebiyle yarın bazı yollar araç trafiğine kapatılacak

Valilikten yapılan açıklamaya göre Cumhuriyetin Kuruluşu’nun 90. Yıldönümü Kutlama Programı kapsamında 26 Ekim 2013 Cumartesi (prova) ve 29 Ekim 2013 Salı günleri 07.00 ile 16.00 saatleri arasında aşağıda belirtilen yollar trafiğe kapalı olacak.

· Vatan caddesi, Vatan Caddesine çıkan bütün yollar.

· Topkule, Mahmutbey Köprüsü, Vatan Caddesi, Oğuzhan Caddesi, Millet Caddesi, Topkapı, Edirnekapı Kavşağı, Vatan Caddesi Kesişim Noktası, Mahmutbey, Topkule

· Topkule, Mahmutbey Köprüsü, Vatan Caddesi ve bu yollara çıkan bütün yollar.

· Mahmutbey Köprüsü - Habipler Yolu (Sultançiftliği Yolu),

Alternatif yollar

Bu sebeple Vatan caddesini kullanacakların;

· D/100 Karayolundan Vatan Caddesine gidecek olan sürücülerin; Haliç Tüneli, Edirnekapı, Fevzipaşa Bulvarı, Aksaray şeklinde veya Haliç Tüneli, Ayvansaray ışıklardan Balat yolunu takiben Unkapanı ve Sirkeci istikametini,

· E/80 Karayolunu kullanacak sürücülerin, Hürriyet Gazetesi karşısından TEM istikametini,

· Sahil Yolunu kullanacak sürücülerin sahil güzergâhından, Yenikapı - Kumkapı -Sirkeci istikametini,

· Fatih istikametinden aynı gerekçelerle hastanelere intikal edecek sürücüler Atatürk Bulvarı,Aksaray ve Millet Caddesi güzergâhını kullanmaları gerekiyor.

· Vatan Caddesini kullanarak Fatih İlçesindeki hastanelere gelecek olan gerek ambulans sürücüleri, gerekse diğer sürücülerin sahil yolunu tercih ederek Samatya’dan Cerrahpaşa, Çapa, Haseki veya Vakıf Gureba hastanelerine intikal etmeleri gerekiyor.

Kadıköy

Ayrıca Kadıköy İlçesi Bağdat Caddesi Fener mevkiinde yapılacak törenler sebebiyle de 27 Ekim 2013 Pazar ve 29 Ekim 2013 Salı günleri 08.00 ile 13.00 saatleri arası bazı yollar trafiğe kapalı olacak.

Kapatılacak Yollar

· Hulusi Behçet Caddesi

· Doktor Faruk Ayanoğlu Caddesi

· Bağdat Caddesi ( Bostancı Meydandan Kızıl Toprak Meydana kadar olan kısım, ayrıca Bağdat Caddesine çıkan tüm ara sokaklar)

· Tütüncü Mehmet Efendi Caddesi ( Fahrettin Kerim Gökay Caddesi BP ışıklardan Bağdat Caddesi Göztepe ışıklara kadar olan kısım, ayrıca Bağdat Caddesine çıkan tüm ara sokaklar)

· Fahrettin Kerim Gökay Caddesi Ethem Efendi Caddesi kavşağından Bağdat Caddesine kadar kapalı.

· Cemil Topuzlu Caddesinden Bağdat Caddesine çıkan tüm ara sokaklar kapatılacaktır.

Alternatif Güzergâhlar

· Sürücülerin Fahrettin Kerim Gökay Caddesi (Minibüs Yolu) ve D-100 güzergâhına çıkan yolları kullanmaları uygun olacaktır.

YEREL Kategorisindeki Diğer Haberler