YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
İstanbul'da trafik kördüğüm oldu!
İstanbul'da trafik kördüğüm oldu!
08 Ekim 2013 00:02
Akşam saatlerinde giderek yoğunlaşan İstanbul trafiği sürücü ve yolculara zor anlar yaşattı.

İş çıkış saatlerinde Beşiktaş ve Şişli istikametlerinden tünelleri kullanarak TEM ve Alibeyköy'e ulaşmak isteyen sürücüler isyan etti.

Dolmabahçe'den Kağıthane'ye uzanan tünelin Bomonti çıkışında trafik durma noktasına geldi. İstanbuldaki bir çok ana arterde trafik oluşurken, bazı sürücüler tüneli 30-45 dakikada geçtiğini ifade etti. Bazı sürücüler ise durumu normal karşılayarak "İstanbul'da olabilir böyle şeyler" diye konuştu. Ambulansların güçlükle ilerlediği trafikte, belediye otobüslerinde yolculuk yapanlar uzun süre ayakta seyahat etmek zorunda kaldı.

Herhangi bir kazayla karşılaşmadığını ifadeden bir sürücü normal şartlarda 12 dakikada aldığı 10 kilometrelik yolu, 2 saatte kat ettiğini söyledi. 3 saattir trafikte olduğu belirten bir sürücü trafikte daha fazla beklemeyi göze alamayarak geri döndü. Golden Retriever cinsi köpeğiyle yola çıkan bir sürücü 1,5 saattir yolda olduğunu ifade ederek köpeğinin de sıkıldığını daha 1,5 saattik yolunun daha olduğunu belirtti. Trafik yoğunluğunu 3'üncü köprü inşasına bağlayanlar da vardı. 2,5 saattir yolda olan bir sürücü, "3. köprü için mantıklı bir sebep mi yaratılmaya çalışılıyor' diye sordu. Tünelden çıkan bir sürücü ise trafiği iyi planlama yapılmamasına bağlayarak "Demokratik paket değil, trafik paketi bekliyoruz" dedi.

 

DHA

Etiketler: ,
YEREL Kategorisindeki Diğer Haberler