YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
İstanbul'da trafik felç oldu!
Sabah saatlerinde yağmaya başlayan yağmur, İstanbul trafiğini felç etti. İstanbul'un merkezi noktalarında trafik durma noktasına gelirken, sürücüler zor anlar yaşıyor.
İstanbul'da trafik felç oldu!
11 Aralık 2015 / 14:37 Güncelleme: 12 Aralık 2015 / 07:50

İstanbul Büyükşehir Belediyesi (İBB) Trafik Yoğunluk Haritası'na göre saat 16:35'te  İstanbul'da trafik yoğunluğu yüzde 70'i geçmiş durumda. Avrupa Yakası'nda Başakşehir'den başlayan trafik yoğunluğu Anadolu Yakası'nda Maltepe'ye kadar sürüyor. Sabah saatlerinde  başlayan yağış İstanbul trafiğini felç etti.

E-5 ve O-3 başta olmak üzere, kentin çeşitli noktalarında meydana gelen trafik kazaları ve yol çalışmaları da eklenince, İBB'nin trafik yoğunluk haritası da bir anda kahverengi ve kırmızıya büründü.

Avrupa Yakası Sirkeci istikametinde trafik gitgide yoğunlaşıyor. Avcılar yönünde trafik Mecidiyeköy'den Şirinevler'e kadar yoğun seyrederken, ters yönde ise Güngören'den başlayarak köprüye kadar devam eden yoğunluk gözlenmekte.

TEM Otoyolu Edirne yönünde yoğun trafik Bağcılar'da başlıyor ve Esenyurt'a kadar devam ediyor. Aynı yolun FSM güzergahını kullanan sürücüleri ise Bağcılar'dan köprüye kadar yoğun bir trafik sürücüleri bekliyor.

Yağışın devam etmesi halinde trafik yoğunluğunun artacağı tahmin ediliyor.

SAAT 17.30 İTİBARİ İLE İSTANBUL'DA YOL DURUMU

1-20151211174026.jpg

HABERTÜRK

YEREL Kategorisindeki Diğer Haberler