YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
İstanbul'da teröristlerin dergi çıkardığı hücre evine baskın
İstanbul Sultangazi'de terör örgütüne yönelik helikopter destekli operasyon düzenlendi. Örgütün dergi çıkardığı hücre evinde 8 kişi gözaltına alındı.
İstanbul'da teröristlerin dergi çıkardığı hücre evine baskın
25 Mayıs 2016 / 09:30 Güncelleme: 25 Mayıs 2016 / 10:11

Terörle Mücadele Şube Müdürlüğü tarafından düzenlenen operasyona Çevik Kuvvet Şube Müdürlüğü, Özel Harekat Şube Müdürlüğü’nün yanı sıra çok sayıda sivil ekip destek verdi.

Gece saat 03.00 sıralarında Vatan Caddesi’nde bulunan İstanbul Emniyet Müdürlüğü’nden ayrılan ekipler konvoy halinde operasyon yapılacak adrese doğru yola çıktı. Ekipler adrese ulaştığında devreye Özel Harekat Şube Müdürlüğü’ne bağlı özel tim devreye girdi. Operasyon kapsamında bir apartmanın 4. katına girmek isteyen ekipler İtfaiye merdivenini kullandı. İtfaiye merdiveniyle dairenin demir korkuluklarını kesen ekipler adrese girdi. Girilen adreste aramalar yapılırken şüpheli şahıslar üzerinde çalışma başlatıldı. 

Terörle Mücadele Şube Müdürlüğü tarafından düzenlenen operasyon sırasında çevrede geniş güvenlik önlemi alındı. ‘’ Akrep ‘’ adı verilen zırhlı araçlar çevrede devriye atarken, Özel Harekat Şube Müdürlüğü’ne bağlı özel timler sokak aralarında nöbet tuttu. Polis helikopterinin de operasyona havadan destek verdiği görüldü. Yaşanabilecek bir olumsuzluğa karşın itfaiye ekipleri de hazırda bekletildi. 

Ekiplerin girilen adreste aramaları sürerken şüpheli şahısların gözaltına alındığı öğrenildi.

resized_70aaa-d67138772.jpg

gaziye müdahale ne zaman
 // ANGARALI
gazi mh de otomatik silahlı uzun namlulu tüfeklerle gösteriler yapıp polisle çatışan sivil asker demeden insan öldüren caniler ne zaman temizlenecek,İSTANBULDA BELEDİYE VE EMNİYETTEN MEMNUN DEGİLİZ!!!TRAFİK VE GÜRÜLTÜ TERÖRÜ DE DİGERLERİNİN YANINDA CABASI KALIYOR....
25 Mayıs 2016 Çarşamba 09:54
YEREL Kategorisindeki Diğer Haberler