YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
İstanbul'da terör operasyonu
İstanbul’da sabahın erken saatlerinde Terörle Mücadele Şube Müdürlüğü’ne bağlı ekipler tarafından çok sayıda adrese operasyon düzenlendi. Özel Harekat ekiplerinin desteği ile düzenlenen operasyonda çok sayıda kişi gözaltına alındı.
İstanbul'da terör operasyonu
20 Ağustos 2013 / 09:05 Güncelleme: 20 Ağustos 2013 / 09:16

İstanbul Emniyet Müdürlüğü Terörle Mücadele Şube Müdürlüğü’ne bağlı ekipler, sabahın erken saatlerinde İstanbul’un farklı ilçelerinde çok sayıda adrese eş zamanlı operasyon düzenledi.

Operasyon sırasında Özel Harekat ekiplerinden de destek alındı. Ekiplerin girdiği adreslerden biri olan Şişli Okmeydanı Mahmut Şevket Paşa Mahallesi Ceylan Sokak’taki adreste aramalar uzun süre devam etti. Ekiplerin girmesi esnasında binadan yükselen “Yere Yatın” uyarıları sokaktan bile duyulurken, bazı apartman sakinlerinin de sesler üzerine balkonlara çıktıkları görüldü. Özel Harekat ekipleri daireye girerken, diğer ekipler de sokakta yoğun güvenlik önlemi aldı. Polisin dairede yaptığı uzun süren incelemelerin ardından gözaltına alınan bir kişi, binadan çıkarılarak Emniyet Müdürlüğü’ne götürüldü.İHA

YEREL Kategorisindeki Diğer Haberler