YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
İstanbul'da şafak operasyonu
İstanbul'da şafak operasyonu
16 Nisan 2013 08:16
İstanbul Polisi uyuşturucu ve suç şebekesine yönelik sabahın erken saatlerinde birçok adrese eş zamanlı operasyon düzenledi. Operasyon sırasında zanlıların uyuşturucu hapları camlardan attığı belirlendi.

 

İstanbul Emniyet Müdürlüğü Kaçakçılık ve Organize Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü ve Narkotik Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü ekipleri Beyoğlu başta olmak üzere çok sayıda adrese eş zamanlı operasyon düzenledi.

Belirlenen adreslerde arama yapan polis ekipleri birçok belge ve dokümana el koyarken, çok miktarda uyuşturucu madde ele geçirildiği öğrenildi. Ayrıca zanlıların polis baskını sırasında uyuşturucu hapları camlardan attığı belirlenirken, olayla ilgili çok sayıda kişinin gözaltına alındığı kaydedildi.

Öte yandan Narkotik Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü ekipleri ile yapılan ortak operasyonda Kaçakçılık ve Organize Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü ekipleri de İstanbul genelinde belirlenen adreslerde suç şebekesine yönelik operasyon yaptığı belirtildi. Organize Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü ekiplerine Terörle Mücadele Şube Müdürlüğü ekiplerinin de destek verdiği öğrenildi.

 

İHA

YEREL Kategorisindeki Diğer Haberler