YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
İstanbul'da otobüsler Ücretsiz mi? 25 temmuz, 26 temmuz 2016
İstanbul'da otobüsler Ücretsiz mi? 25 temmuz, 26 temmuz 2016
25 Temmuz 2016 09:10
İstanbul'da otobüsler bir süredir ücretsizdi. Demokrasi adına yapılan ücretsiz otobüs uygulaması devam ediyor mu? İstanbul'da otobüsler ne zamana kadar ücretsiz? İstanbul'da otobüslerin ücretsiz olacağı tarih hakkında açıklama yapıldı.

İstanbul'da bir haftadır belediye otobüsler ücretsiz hizmet veriyor. Darbe girişiminin ardından vatandaşlara kolaylık sağlamak amacıyla uygulanan ücretsiz otobüs hizmeti bugün de var mı? İstanbul'da otobüsler ücretsiz mi? İstanbul'da otobüsler ne zaman kadar ücretsiz olacak? İstanbul Büyükşehir Belediyesi'nden otobüslerin ücretisz olacağı tarihe dair bir açıklama geldi. İStanbul'da otobüsler bugün, yarın ve çarşamba günü ücretsiz olacak.

İstanbul Büyükşehir Belediyesi, kentteki toplu ulaşım hizmetlerinin 27 Temmuz Çarşamba gece yarısına kadar ücretsiz olacağını duyurdu.

İstanbul Büyükşehir Belediyesi'nin resmi twitter hesabından yapılan duyuruda, "İstanbul'da toplu ulaşım araçları, 27 Temmuz 2016 saat 24.00'e kadar (haftanın ilk üç günü) ücretsiz hizmet vermeye devam edecek." ifadelerine yer verildi.

YEREL Kategorisindeki Diğer Haberler