YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
İstanbul'da otobüs ücretsiz mi? 26 Temmuz
İstanbul'da otobüs ücretsiz mi? 26 Temmuz
26 Temmuz 2016 09:45
İstanbul'da otobüs bugün ücretsiz mi?İstanbul'da belediyeye ait İETT otobüsleri bir süredir ücretsiz hizmet veriyor. İstanbul'da bugün de otobüsler ücretiz mi? İETT bugün otobüslerin ücretsiz olup olmadığına dair açıklama yaptı.

İstanbul'da bir haftadır belediye otobüsler ücretsiz hizmet veriyor. Darbe girişiminin ardından vatandaşlara kolaylık sağlamak amacıyla uygulanan ücretsiz otobüs hizmeti bugün de var mı? İstanbul'da otobüsler ücretsiz mi? İstanbul'da otobüsler ne zaman kadar ücretsiz olacak? İstanbul Büyükşehir Belediyesi'nden otobüslerin ücretisz olacağı tarihe dair bir açıklama geldi. İStanbul'da otobüsler bugün, yarın ve çarşamba günü ücretsiz olacak.

İstanbul Büyükşehir Belediyesi, kentteki toplu ulaşım hizmetlerinin 27 Temmuz Çarşamba gece yarısına kadar ücretsiz olacağını duyurdu.

İstanbul Büyükşehir Belediyesi'nin resmi twitter hesabından yapılan duyuruda, "İstanbul'da toplu ulaşım araçları, 27 Temmuz 2016 saat 24.00'e kadar (haftanın ilk üç günü) ücretsiz hizmet vermeye devam edecek." ifadelerine yer verildi.

 // Hatice
Süper yaaa ,ulaşım bence sürekli olarak vatandaşlar için ücretsiz olmasi lagzim ,devletin vatandaşı ni dusunup bunu yapması çok güzel bir şey vatandaşlar hakkediyor bence bu güzel şeyleri ....
27 Temmuz 2016 19:06
YEREL Kategorisindeki Diğer Haberler